Necrotongue

No toto. Finále seriálu neproběhlo vůbec tak, jak jsem očekával. Přestože jsem si byl vědom, že by se při sčítání lidu nedospělo v obou městečkách (osadách) k vysokým číslům, i tak jsem čekal, že bude rozhodující střetnutí mnohem epičtější. Vůbec jsem naopak nebyl připraven na emocionální rozhovory a rozhodnutí ve druhé polovině dílu. Za běžných okolností by mi takový rodinně- hodnotový vývoj vadil, tady byl ale tak dobře naředěn téměř incestním řešením, že jsem to tvůrcům prostě musel odpustit. Stále se ale musím zamýšlet nad třemi otázkami, které zůstaly bez odpovědi. Čím tu malou krmili? Čím se krmil kapitán? Nemohlo mu náhodou na otevřeném moři svítit do člunu slunce? Kdybych dostal uspokojivé odpovědi na tyto otázky, ihned zvednu hodnocení epizody na pět kousků. / Poučení: Jsi-li vášnivým čtenářem, bez knihy na dovolenou neodjížděj. ()

helraiser

Takhle to celé dojebat, tak tomu se říká umění. A přitom první polovina byl takovej nářez, ale na konec z toho udělat rodinné drama pro cíti, no fuj.Rezba s nemrtvými byla parádní, slušná akce, dost brutální a sejmutí hlavního upíra bylo parádní, ale co přišlo potom tak to byla hrůza. Tohle bylo zklamání a je to opravdu škoda, protože ji AK to je parádní seriál. ()

Lenka.Vilka

Finále bylo skvělé, krvavé a dojemné. Dala jsem mu pět hvězd pod jednou podmínkou. Že nebude druhá série. Pokud to je skutečný konec, bylo to správné. Pokud to není skutečný konec, za mě by to konečné žďímání emocí nevyznělo opravdově. (Bohužel jak to je, jsem nedohledala.) ()