Necrotongue

Sedmá epizoda se mi zdála být přece jen o něco slabší než předchozí díly; zřejmě za to mohl hlavně ten fakt, že se po většinu času čekalo na nevyhnutelné. No, a čekání mi nikdy nepřišlo příliš zábavné. Nemůžu sice tvrdit, že se v průběhu dílu neudálo nic zajímavého, ale byly to spíše jen takové momenty. Lhal bych, kdybych tvrdil, že jsem se tentokrát nudil; na nudu opravdu nedošlo, jen jsem se nebavil tak, jak jsem si už u seriálu zvykl. Právě proto jsem se rozhodl ohodnotit epizodu pouhými třemi hvězdičkami, velrybářský závěr mě ale přesvědčil k tomu, abych jeden slabší kousek přihodil. / Poučení: Pokud čekáš na smrt, naposled to rozjeď. 4*- ()

helraiser

O něco slabší než minulý díl, ale pořád to má super atmosféru a závěrečných dest minut je opravdu výborných a o závěrečné likvidaci rodinného upířího předka nemá cenu vůbec diskutovat, to byla prostě paráda. Ač o něco slabší díl, tak stále velká spokojenost a jsem opravdu zvědaví jak dopadne upíří útok na dům, který se chystá. Parádní podívaná. ()