Šerif se Wednesday vyptává na podivnosti, co se děly v noci. Pak už se rozjíždí závod o Poeův pohár, o který se Wednesday bude muset poprat s nesmiřitelnou soupeřkou. (Netflix)

Trevor

V úli vládne matriarchát bitch, to je samtíng špešl....no a tradičný súboj osemveslíc medzi Cambridgom a Oxfordom za podpory nenápadne namontovaných klitorisv vyhrali mladé sebavedomé fenky :-D kým tým Šašov a Jáma a kyvadlo dostali riadnu nakladačku, lebo to boli výlučne chlapčenské tímy :-D cctjb, Xbox išiel majkrohardu do sračiek, Spotify išlo do sračiek a našliapnuté tam má aj Netflix, ešte že ho zachraňujú prevažne násťročné štence a zopár dobrých dokumentov. V tejto epizóde najviac bodovala Siréna chalan, to rúcanie stereotypov je takt cool brácho že si zoberiem family HDD rodinný balíček Netflixu na 13 rokov dopredu a bodoval aj najlepší herecký výkon tejto streamovacej služby v poslednom období - Vec. ()

castor

Zatím prostě jen spotřební teenagerovská taškařice, kdy se hlavní hrdinka snaží zachránit pověst vlastní rodiny, kterou přitom upřímně nesnáší. Jízlivější podání oceňuju, ovšem hrozně je cítit, že se chce seriálová Wednesday zalíbit všem. Dospívajícím i jejich rodičům. A právě všechny ty středoškolské sváry, záhady i trable dospívání (zatím) úplně nestrhnou. Herecky i vizuálně je Wednesday velmi fajn, dialogy ovšem ještě potřebovaly trochu péče. ()

darkrobyk

Detektivní linka je příjemná, odkazy na Burtonovy filmy a nejznámější fantasy série pokračují a, jak se zdá, E. A Poe je stále v kurzu. Bezva cynický koktejl v době, která cynismem nešetří. Koneckonců válka je za humny, tak jaképak rozverné laškování... potěšila Paint it Black od The Rolling Stones. ()

Necrotongue

Po zhlédnutí druhé epizody mám smíšené pocity. Řekl bych, že příběh druhého dílu byl přece jen o něco lepší, zároveň se tu ale objevují vyloženě harrypotterovské prvky, bez nichž bych se rozhodně obešel, nadále žiju v silných obavách z milostného víceúhelníku a velmi, ale fakt velmi se bojím toho, že když se setře ta temnější fasáda a odstraní se Wednesdyiny cynické komentáře, zůstane z toho všeho jen další seriál ze střední pro duševně nenáročné publikum. Ale snad se pletu. Pokud ano, budu jedině rád. Nevím, jak to mají ostatní, ale čím víc prostoru dostává postava Christiny Ricci, tím víc se u mě dostává Wednesday do pozadí. Jenna Ortega byla dobrou volbou ale předchozí Středa a současná zahradnice / chovatelka to má u mě prostě lepší. / Poučení: Machiavelliho nejznámější poučka v praxi. ()

vydumnica

Tak toto už bolo oveľa lepšie. Morticia a Gomez mi tu vôbec nechýbali, neodvádzali moju pozornosť a tak som sa mohla lepšie sústrediť na samotné dianie a viac si všímať klady seriálu. Chváliť budem až neskôr, ale zaujalo ma to, hoci je to asi skôr pre teenagerov. Spomedzi študentov mi tam herečka menom Sunday vekovo nezapadá a jej modré oči tu pôsobia ozaj hororovo. ()

Martrix

Paralel s Harry Potterem by se našlo nemálo, jen je to v trochu jízlivějším kabátku. Vypadá to, že trochu ostřejšího humoru se nedočkáme, ale aspoň se tam něco děje. Skvěle to vypadá i zní, třeba něco WOW připravili tvůrci do dalších epizod. ()

Sany33

Príbeh: Wednesday musí sama prísť na záhadnú smeť spolužiaka, ktorý sa zjavil živý zdravý a vylúčený. Rozhodne sa utkať s Biankou o pohár školy. Odhalenie tajného spolku je na spadnutie. Prevedenie: O niečo lepšie ako prvá časť. Páčila sa mi tá detektívna zápletka ale infantilnosť na seba nenechala dlho čakať v podobe "čiernych mačiek". Objavuje sa nám tu aj milostný štvoruhoľník, ktorý si netrúfam ani tipovať ako dopadne. Wedenesday ma zatiaľ baví hlavne svojím cynizmom a hláškami. 70% ()

Kacitr

Vidím tu Harryho Pottera, podobnost s druhým úkolem turnaje tří kouzelníků se nezapře. Hádám, že (hlavní) premisou bude nevyhnutelné sblížení předních nepřítelkyň. Rovněž nás čeká Wednesday a její citové procitnutí a pak...viděla jsem toho už dost. A vím jak to chodí se záporáky a rčením, že pod svícnem bývá tma největší. ()