Wednesday

Jako kůl v hřbitovním plotě (E02)

(epizóda)
  • USA Woe Is the Loneliest Number

Šerif se Wednesday vyptává na podivnosti, co se děly v noci. Pak už se rozjíždí závod o Poeův pohár, o který se Wednesday bude muset poprat s nesmiřitelnou soupeřkou. (Netflix)

Skrivan

všetky recenzie užívateľa (k tomuto seriálu)

Tak se nám to začíná pěkně rozjíždět. Líbilo se mi zejména zapojení do Nikdyvíc E. A. Poea - včetně názvů jeho povídek coby jmen družstev. Humor fungoval skvěle, nebyl už tak násilný (i když s přehráváním u vedlejších postav se asi musíme smířit). Typicky středoškolská témata byla výborně provázána s napětím. ()

liskam

všetky recenzie užívateľa (k tomuto seriálu)

Některé vedlejší role mi moc nesedí, nejen herecky ale jsou napsané tak blbě, že se snad ani neměli v seriálu objevit. Táhne to ovšem perfektní Jenna Ortega a samozřejmě Věc. 4* ()

Trevor

všetky recenzie užívateľa (k tomuto seriálu)

V úli vládne matriarchát bitch, to je samtíng špešl....no a tradičný súboj osemveslíc medzi Cambridgom a Oxfordom za podpory nenápadne namontovaných klitorisv vyhrali mladé sebavedomé fenky :-D kým tým Šašov a Jáma a kyvadlo dostali riadnu nakladačku, lebo to boli výlučne chlapčenské tímy :-D cctjb, Xbox išiel majkrohardu do sračiek, Spotify išlo do sračiek a našliapnuté tam má aj Netflix, ešte že ho zachraňujú prevažne násťročné štence a zopár dobrých dokumentov. V tejto epizóde najviac bodovala Siréna chalan, to rúcanie stereotypov je takt cool brácho že si zoberiem family HDD rodinný balíček Netflixu na 13 rokov dopredu a bodoval aj najlepší herecký výkon tejto streamovacej služby v poslednom období - Vec. ()

Martrix

všetky recenzie užívateľa (k tomuto seriálu)

Paralel s Harry Potterem by se našlo nemálo, jen je to v trochu jízlivějším kabátku. Vypadá to, že trochu ostřejšího humoru se nedočkáme, ale aspoň se tam něco děje. Skvěle to vypadá i zní, třeba něco WOW připravili tvůrci do dalších epizod. ()

Sany33

všetky recenzie užívateľa (k tomuto seriálu)

Príbeh: Wednesday musí sama prísť na záhadnú smeť spolužiaka, ktorý sa zjavil živý zdravý a vylúčený. Rozhodne sa utkať s Biankou o pohár školy. Odhalenie tajného spolku je na spadnutie. Prevedenie: O niečo lepšie ako prvá časť. Páčila sa mi tá detektívna zápletka ale infantilnosť na seba nenechala dlho čakať v podobe "čiernych mačiek". Objavuje sa nám tu aj milostný štvoruhoľník, ktorý si netrúfam ani tipovať ako dopadne. Wedenesday ma zatiaľ baví hlavne svojím cynizmom a hláškami. 70% ()

Kacitr

všetky recenzie užívateľa (k tomuto seriálu)

Vidím tu Harryho Pottera, podobnost s druhým úkolem turnaje tří kouzelníků se nezapře. Hádám, že (hlavní) premisou bude nevyhnutelné sblížení předních nepřítelkyň. Rovněž nás čeká Wednesday a její citové procitnutí a pak...viděla jsem toho už dost. A vím jak to chodí se záporáky a rčením, že pod svícnem bývá tma největší. ()

warrenur

všetky recenzie užívateľa (k tomuto seriálu)

"I have a very big smoker, and I handle it like a pro" - maly vceli fanatik mi odpalil dekel. Sutazivejsi diel, pripominajuci silne Harryho Pottera. Ucitelkou, sutazou, spolkami, tajnou miestnostou a dekoraciami. Stale sledujem len pomerne pekne pozlatko. 60% ()

LachtanShows

všetky recenzie užívateľa (k tomuto seriálu)

Za mě ne tak úderně vtipné jako 1. díl, ale nemůžu najít nic, co by tu bylo špatně. Možná jen postava Biancy mě vysí*á všemi couly, ale jsme teprve na začátku, nebudu tedy soudit vůbec nic a nikoho. ()