Anne Boleyn

• Kanada Anne Boleyn

verbal odpad!

Píše se rok 2025 a ve Spojeném království Velké Oligofrenie a Severního Senegalu se chystá veliká kulturní událost. Natáčení úplně první pravdivé a účelově rasisticky nezkreslené verze Kralevice ugandského! Institut pro diverzní archeologii a inkluzní rehabilitaci historie spolu s vědci z Univerzity Nelsona Mandely ve městě Okapiford totiž nedávno svou přelomovou studií, zveřejněnou v jediných povolených korektních médiích – Instablack, Niggabook a LGBT Times, nade vši pochybnost objektivně vyvrátili některá velmi podstatná, avšak dosud ryze dogmatická dějepisná fuckta, masově šířená v nedávných xenofobních dobách světloty zkurvenými bílými hubami! Tak především je nyní nad sluníčkáře jasnější, že Dánsko i celá jižní Skandinávie byly již ve 12. století př. M.L.K (před Martinem Lutherem Kingem) jednoznačně osídleny pokrokovými pilgrimy z kolébky všech starověkých kultur, matky světové moudrosti a filosofie a jediné tehdy vyspělé civilizace – Svaté říše Uganda, kteří tam připádlovali na gumových člunech, přičemž dnešní stoprocentně ebenové obyvatelstvo je tak přímým potomstvem velkých Wiki-Ngutů, kteří si již o století později pod vedením Nejvyššího šamana, Otce národů Lajfteefa Nwotasona, v sedlech podřadných, ale vytrvalých anglosasů a s bojovými vozy, taženými normandskými kvadrigami, podmanili zbytek světa. A ten jim dodnes, i v prvním století Korektního věku, projevuje neskonalý vděk za kulturní obohacení, zcivilizování, zgramotnění a vyvedení ze světlářství řádně nepigmentovaných zkurvenců. Dalším konečně napraveným, staletí záměrně zkreslovaným fucktem je, že největší světový ebenový dramatik všech dob, Wili Blackspear, byl ve skutečnosti pětipohlavní trangendervestita původním jménem Desdemona Willamsová, kterého tehdejší tupí bílí fundamentalističtí transfobové neustále ponižovali svým škodolibým diskriminačním smíchem, nedovolili mu mít kuřata s jeho milovanou drůbeží ani si žádné adoptovat, a dokonce mu i upírali dědictví po tetě Koze, neboť nesmyslné, omezené a nepokrokové světlářské zákony zakazovaly poloopům pod trestem vězení dědit po drobném hospodářském zvířectvu. Ovšem nebyl by to Wili, aby svými mnohdy sarkastickými, společensky angažovanými inkluzními, diverzitními a antidiskriminačními dramaty jako Zkrocení zlé běloby, Ukulebembe a Shabeeba, Macthembalwethu či Marná bílá snaha neúnavně nebojoval proti privilegovanému bezpráví a všem těm zasraným xeno-, homo- a transfobům. Jen díky němu později došlo k ratifikaci té tolik pokrokové charty OSS (Organizece Spojených Sodomitů), bez níž si moderní společnost vůbec nelze představit. Wili byl rovněž historicky prvním mouřenínem, který si qůli tomu, že se sexuálně necítil zrovna ve své kůži, nechal na čelo přišít čuráka. A to tenkrát, v dobách středověké medicíny, rozhodně nebyl žádný med! Jen si to představte, sebemrzačící chirurgie v plenkách, erektilní stimulanty 600 let před svým vynalezením, takže když nebyl Wili právě vzrušená/ný/né, měl/a/o z toho bambeláče dost brutálně opleskaný nos. Prostě jednoznačná mučednická oběť na oltář pokroku a korektního světa. Teprve až dnes, jen díky nebývalé medicínské progresi kmenových šamanů a přelomovým objevům vědců z Wakandy, dokáži jednomu implantovat permanentního tvrďáka a stáda Unidicků (Jednokokotů) se tak konečně mohou pyšně a svobodně prohánět i po bohatých pastvinách Nových jižních Podpor, aniž by jim slzely oči!!! Takže, celý stoprocentně černý a napůl pohlavně přešitý štáb pod přísným, ale spravedlivým korekčním dohledem produkující monopolní světové televize Biutiful Blek C’monwhales, puritánů z vládní strany Jebat Asiaty a zkušených inkvizitorů z Ministerstva potírání rozumu je připraven na první klapku. Čeká se jen na hlavní hvězdu, Elikokota Pejdže, je(n)ž si pro kariérní přežití nechal/la/lo/li po přešití ještě vyklepat nadočnicové oblouky a obarvil/a/lo/li se nahnědo. OnOnaOnoOni se patrně zdržel/a/lo/li v Tyburnu, kde dnes zrovna upalují nějaký kacířský bílý dobytek, co si dovolil na ulici nepokleknout. Ovšem žádný strach, určitě se nakonec vrátí, upalovačky už po těch letech nejsou kdovíjaká atrakce, a vy si tak konečně budete moci vychutnat rasisticky nezpotvořený tragický příběh temně čokoládového ugandského prince, který si to chtěl hodit, protože mu xenofobové řádně otrávili negrofotra a on se nemohl rozhodnout, které z dostupných pětiset pohlaví si zvolit ke mstě, a závěrem si spolu s ním položit onu palčivou, mrazivě osudovou otázku „Blít či neblít?“ *** Zdál se vám výše uvedený text přitroublý, absurdní a až debilní? Inu, tak to se určitě podívejte na tohle mentálně dokonale atrofované, rasistické a heterofobní svinstvo o tom, jak Jindra Osmička, obklopen bandou řiťopichů, v celostátní televizi šukal negry. Uvidíte, kam až je kokotrektní neobolševik schopen zajít ve snaze potlačovat kulturní svébytnost i zdravý rozum. Úsměvné ovšem je, jak to účelové očerňování svých předků, na které jsou všichni přeci tolik hrdí, nechává ta z daní a z patnácti set let uzurpování a vysávání lidí vyživovaná velkobritská banda zdegenerovaných parazitů bez komentáře! A bodejť by nedrželi huby! Den, kdy nějaký ten "spravedlivě korektní" fašista konečně ukáže prstem i na ty, co opravdu mohou za všechna ta staletí kolonizace a zotročování, už je za dveřmi. K přímému přenosu z Buckinghamské defenestrace si vypukám velkou mísu růžovo - černého anarchopopkornu a už se rovněž velmi těším na životopisný film o Alžbětě II. s Tinou Turner v hlavní roli! O tři dny později: Říkejte mi Verbalamus! () (menej) (viac)

Real Tom Hardy odpad!

Na rozdiel od ostatných uškriekancov som si toto hovno s poľutovaním pozrel, veď čo iné by som mal na práci, a je to presne také isté hovno, ako by sa dalo čakať. Píše sa rok 1536, anglický kráľovský dvor prekypruje černošským obyvateľstvom okupujúcim všetky sociálne vrstvy, od stokára na ulici až po... až po... no... kráľovnú. Je ich tu skoro toľko, až máš pocit, že sleduješ marocké kráľovstvo, nie anglické. Na každom rohu lesby a teploši, medzirasové vzťahy a kritika patriarchátu. No a niekto veľmi chytrý v britskom Channel 5 si povedal, že toto bude velice dobrý nápad. Značne moc by ma zaujímalo racio za touto ideou, "nejaké" tam bude a chcem ho vedieť! Fér ale budem – kamera solídna, interiéry v cajku, kostýmy tiež. Dosť oslavovaný bol aj výkon Jodie Turner-Smith, borci asi dobrý výkon ešte nevideli, treba si ísť pekne pozrieť M. Shannona ak tak x) Každopádne, mohla z toho byť slušná historická miniséria, ktorú by som pozrel s radosťou, nie s nutkavou potrebou ubližovať si. Je to odpad a zároveň nie je, k čomu treba povedať jedno – neklamme si a povedzme si otvorene – odpady rozdávame za černošku v hl. roli, nie za filmárske kvality-nekvality a vo väčšine prípadov (práve v takomto) vyčítame historické nepresnosti len ako zakrytie iných dôvodov než to, že nám skutočne vadí historická nepresnosť, lebo tá (stojím si za tým) vadí v pravom zmysle slova len historikom predmetných období. Anne Boleyn je precedens (toho čierneho Dr. Watsona fakt nerátam), po ktorom eventuálne príde obrovská kopa ďalších podobných prípadov ako je tento, a mňa to teší len z jedného titulu – že si možno jedného dňa Alžbetu II. a princa Philipa zahrá Beyoncé a Jay-Z – a to bude sranda. ()

Big Bear odpad!

Snad v jiné době bych to bral jako rádoby divadelní konverzačku v dobových hábitech a dobových interiérech. Prostě takové třeba jinačí modernější pojetí podobně jako se děje u Shakespearových her. Vzpomeňme skvělého Tita s A. Hopkinsem, nebo mnou viděného Krále Leara na půdě Národního, kde souložící vlci  na pobřeží Doveru byli opravdu tím nejjemnějším co artové zpracování nabízelo. Prachařův anus a pod ním bimbající se falus vystrčený na nebožáky v první řadě (já byl naštěstí ve čtvrté) mne bude děsit ještě dlouho v nejtemnějších nocích víc než kdejaká noční bestie... Jenže tohle není v jiné době. Tohle je dnes. Dnes kdy máme 54 (možná už i víc) pohlaví, kdy fotbalisté se předhánějí místo skvělého hraní kdo má duhovější spoďáry, kdy se překresluje historie tak aby to liberalistům vyhovovalo v jejich přiblblém vidění světa, kdy se kácí sochy objevitelů, kteří možná přinesli některým národům zlo a porobu, ale s nimiž chtě nechtě kráčela i civilizace... Nevadí mi kdo má jakou barvu pleti. Ale vadí mi jak se dnes nutí, že tmavá je in a proto pojďme točit rasově vyvážené filmy. A tomuto prznění umění říkám ne. Annu, která byla proslulá svojí bělostnou pletí a je tak i zachycena na dobových obrazech prostě nemůže hrát nikdo tmavé pleti, ani Inuita, ani Asiat... Tak to je. Ať si blázni experimentují jak chtějí a bijí se v prsa, ale vznikne jen a jen paskvil. Bojím se o Londýn až ji Jindra Tudor nechá setnout tu její černou hlavinku... To bude BLM v ulicích Londýna asi vyvádět! :-). Ale teď vážněji. Tohle je jen špička ledovce. Bude hůř. Věřím, že se najde dost lidí co najednou zvolají - Král je nahý a všem těmto debilitám odzvoní. Snad. Bůh ochraňuj krále a nás! - ODPAD ()

Beckett51

Úplně v pohodě anglikánsko-intrikářská konverzačka s divadelním feelem, která ve svým žánru rozhodně ničím inovativním nevystupuje, ale ostudu taky nedělá. Filmařsky krásnej standard (furt lepší, než 90% současný pohádkovo-historický tvorby ČR, která se snad po Žižkovi trochu napraví) s pěknou hudbou, až na pár výjimek povedenou komorní výpravou, fajn atmosférou a nadprůměrnou kamerou (jednoduchá, ale účinná symbolika v obrazových přechodech). Druhej díl se trochu vleče, ale třetí zase nasazuje laťku o něco výš, takže se to poměrně hezky kompenzuje. Velký mínus (a plus zároveň) je ovšem scénář, kterej je chvilkama naprosto otřesnej, aby v zápětí přišel s nějakou fakt povedenou transakcí mezi postavama. Podobná ambivalence panuje mezi hercema, kdy poměrně tragický výlevy (královna venku) střídaj skvělý a sebevědomý výstupy (královna s králem a ve věži). Zároveň mi bohužel herečka v hlavní roli celkově nepřišla tak přesvědčivá, jak měla, což je v minisérii, která měla stát na jejím výkonu docela problém. Trochu překážela i podivná "gay kiss scéna" u rybníku, u který chápu, co měla prezentovat, ale z mého pohledu byla trochu nadbytečná. Ke castingový kontroverzi se asi nemá moc cenu vyjadřovat, protože každej, kdo to skutečně (celý) viděl, trochu zná historii a nenechá se unést emocema to nemůže brát tak vážně. Seriál se sice tváří naoko věrně a "historicky", ale trochu pozorným a neafektovaným divákům snad musí bejt jasný, že tvůrcům šlo o něco úplně jinýho.  Horší tři. ()

666teen odpad!

Ráno jsem poklekl před naší domovnicí. Zapomněl jsem odcovidovat zábradlí. BLM.  Je o tři odstíny tmavší, než já. Moje drahá štuka má kliku. Opaluje se, takže ta kráva domovnice musí pokleknout. BLM...no, nebudeme blmout a k věci. Neuvěřitelná rasistická sračka všech sraček. To fakt nemáme nějakou echt epickou vyprávěnku z centrální Afriky? Napadá mě jedna taková, lidová. Umaknecht, náčelník se potřebuje zbavit celého kmene Knechtumů. Tak je v záchvatu milosrdenství, místo umístnění na jídelníček, naloží na kolem plovoucí uhuhmocmocvelkou loď. Plnou bílejch devilů. Což je super byznys. Za každého souseda vyfasuje korálek. Příště množná i zavírací nůž....Že je to nuda a legrace to bude až na moři? A koho to sere? Praotec Cikán by z vás dostal záchvat. MeToo. ()

marhoul odpad!

Já se těším, až bude BBC vysílat dokument o ledních mědvědech. Takový Ursus Arctos už má casting v kapse. Za Jindry VIII., ještě ani nesbírali bavlnu, protože pobývali v lůně Afriky. Co pak takový anglický trůn? Z tohoto titulu si tedy dovolím vůči dílku zaprotestovat. Faktické chyby revolucionářských snílků v historických počinech jsou vždycky srandovní. Osobně marxistovi dávám dva roky, než se trošku vyblbne, pak se zase začne zkracovat povolená uzda bezmezné fantazie. Buď si začnou psát a točit filmy svoje, nejlépe o vlastní historii, řekněme takové 14. století Uganda- to by mohlo být zajímavé, co a jak tehdy, třeba i ta poezie, výtvarné umění, stavitelství, co v kmenu, co za kmenem, nemuselo by to být nutně o panovnících. Nebo budou obsazováni do rolí nikoli přesně definovaných historickými fakty, ale do rolí, kam přirozeně patří. Třeba jako Sidney Poitier, Morgan Freeman a spousta dalších, perfektních herců tmavé pleti. ()

Arsenal83 odpad!

Liberálna idiokracia zúri okolo nás naďalej, užívateľ goodnic známy svojou úbohosťou ducha sa k nej ako správny rektálny speleológ prihlásil. Tešiť sa z prepisovania histórie len aby som vyhovel nejakým pseudokvótam sa môže len krajný libtard. Z jasne definovaných historických postáv budeme robiť černochov a na dvor dáme stádo buzerantov a lesieb, pretože u Henricha VIII. to isto bolo tak. Tento seriál je extrémistický. Extrémne vnucuje politickú korektnosť. ()

GigaPudding

Prakticky standardní historické tv drama, co začne dost vlažně a teprve až v poslední třetině nabere na síle, a co se natáčí pro cílovou skupinu, co má ráda "divadelní" herecké výkony a kostýmy. Toho je v této minisérii dostatek. Tentokrát to ovšem dokázalo neuvěřitelně snadno a s minimálním úsilím přilákat a odhalit v plné "kráse" taky i úplně jiné, groteskní "publikum" z internetu. :) ()

JASON_X odpad!

Kdybych chtěl popravdě napsat, co si o tomhle  nechutném svinstvu myslím, musel bych se rozepsat trochu obšírněji také o okolnostech, které výrobu podobných svinstev umožňují, o lidech, kteří je natáčejí či jejich natáčení podporují a financují (váhám co je horší), potažmo o nezdravém a zvrhlém duchu dnešní doby celkově. A to by mi nejspíš vyneslo nejen doživotní ban zde, ale dost možná i soudní žalobu od nějakého méněcenného narušeného jedince, tedy od nějakého toho slavného "užitečného idiota", který by si to náhodou přečetl. Takže jen tolik, že po štítivém zhlédnutí prvního dílu jsem proklel tvůrce i celý filmový štáb, a teď se na tenhle kinematografický zážitek budu snažit co možná nejrychleji zapomenout (což ale myslím nebude velký problém). ()

Morholt

Snažil jsem se oprostit od hysterie, která zavládla poté, co prosáklo na veřejnost, že anglickou královnu z 16.století bude hrát černá herečka. A myslím, že se mi to i podařilo. Problém je v tom, že o Anně Boleynové už bylo napsáno a natočeno vše, co napsáno a natočeno být mohlo. Tvůrci tak fakticky nemohli přijít s něčím novým či neokoukaným. Leda by to pojali jako fantasy. To samozřejmě neudělali a tak se tu odehrávají notoricky známé události bez špetky vlastní invence. Pokud jde o hlavní herečku, tak není problém v barvě pleti, ale v tom, že je nevýrazná. A totéž se dá říct i o zbytku castingu. Kulisy jsou líbivé, kostýmy také a technická stránka věci má úroveň. Jenže pro někoho, kdo viděl Tudorovce, Wolf Hall či Královu přízeň, to je o ničem. Někomu, kdo do toho jde tématem nepolíbený, se to může i líbit. Pro ostatní to bude ztráta času. 25% ()

Tony.cs odpad!

Přepisovat dějiny tímto rasistickým paskvilem je do nebe volající drzost.  Nechápu, že to Britové dovolili. Měli by se opravdu stydět. Nehledě na to, že je to další sračka. Ale co čekat od scénáře, který protlačuje černé do historické Anglie, kde nemají co dělat? Ne, to by vlastně úplně nevadilo. Ale nahradit známou historickou osobnost jiným etnikem je prostě špatné. A hloupé. A zbytečné. A smutné. ()

blackrain odpad!

Nemám ráda, když se takovým způsobem překrucuje historie. Asi jsem už stará konzerva. To by si klidně Martina Luthera Kinga mohl zahrát třeba Johnny Depp. Bohužel jsem to celé protrpěla. ()

M.i.k.e

taky jsem zkraje bojoval s tím,že reálnou historickou postavu hraje černoška,ale nakonec je to adaptace inspirovaná historií a mělo by jít v prvé řadě o to jak je to natočené a tady bohužel pro tvůrce tahle série selhává.Jde totiž o podprůměrné televizní zpracování,které se táhne jako žvýkačka a krom kontroverze okolo obsazení nenabídne vůbec nic proč by tohle někdo měl/chtěl vidět...40% ()

oveckaoa odpad!

Dnes si dáme historické okénko takhle vypadala Anna Boleynová ve skutečnosti https://cs.wikipedia.org/wiki/Anna_Boleynov%C3%A1 a pokud se podíváte do fotogalerie zjistíte jak vypadá v tomhle filmu. Je zvláštní , že černé postavy bílí herci hrát nemůžou proč nehraje třeba Martina Luthera Kinga běloch? Je otázka času kdy bude hrát i takovou Kleopatru černoška smutné kam to filmografie dotáhla. ()

Wade odpad!

Tak je to tady byl jsem zvědavý jak se przní a přebarvuje historie tak jsem si dal jeden díl a bylo mi na zvracení. Nedokážu pochopit co v hlavě mají tvůrci když dají takové obsazení a už vůbec nedokážu pochopit jak moc dementní musí být Jodie Turner-Smith když vezme tuhle roli. Celé tohle "dílo" si zaslouží jen zapomenout a nejen kvůli obsazení, ale i za vše ostatní. Každopádně doufám, že se dočkám filmu Martin Luther King vs Barack Obama v hlavních rolích Vin Diesel a Jason Statham. ()

Jugamaru odpad!

Strašidelné že se tenhle zmetek myslí vážně. Nechápu jak si nemohl někdo při natáčení první scény už říct že to je strašná hloupost. Už jako parodie by to bylo na hraně. Jenomže někdo si myslí že má tu moc a může převracet historický fakta, naštěstí můžeme proti tomu všichni bojovat, krásným odpadem, přece jenom ta černá barvička tu krásně sedí na tohle "mistrovské dílo". Viděl jsem cca třicet minut a pak jsem musel přeskakovat, působí to strašně nepřirozeně, není to jen o černoších, je tam spoustu jiných sraček. Tohle se musí ze světa vymítit, aby to už nikoho dalšího nenapadlo, svinstvo nepřirozené, tfuj tajbl. PS: Podíval jsem se na ten první díl celý, a co to kurva je ? Tady nejde už ani o to jestli tam jsou černoši co tam nemají co dělat, stejně jako samotná Smith, nebo jestli tam jsou dokonce asiati. Dialogy jsou totálně woke a mimo. Toto je zkurvené celé a prohnilé. Režijní stránka je sračka bez nápadu. Dál už to nezvládám a mému zdraví by to neprospělo, odpad všech odpadů a zavřít tvůrce za pokus o vymývání mozku a křivení historie. BTW: Za vulgarismy může scéna kde se Anne Boleyn mucká s jinačí ženštinou. ()

MIMI.kry odpad!

Filmaři si začali z povinných kvót na herce určité barvy pleti dělat legraci, a dosazují do rolí anglických královen nebo třeba elfů černochy. Nic proti lidem jiné barvy pleti, ale tohle je spíše jejich zesměšnění. Podobný počin nejde brát vážně a myslím, že to tak ani nemůže být myšleno. Seriál se nepovedl. Nešlo dokoukat, tohle je mírně řečeno historicky nepřesné. Podobný počin nemůžu brát vážně. Svět zešílel. Divná "politika" dnešní doby. ()

Nový Star Wars seriál nabírá další hvězdu

Nový Star Wars seriál nabírá další hvězdu

07.09.2022

The Acolyte, nadcházející Star Wars seriál zasazený poprvé do období dávno před prequelovou trilogií v éře tzv. High Republic, nabírá další hvězdnou posilu. K dříve oznámené Amandle Stenberg … (viac)

Prequel Zaklínače přišel o hlavní hvězdu

Prequel Zaklínače přišel o hlavní hvězdu

08.04.2021

Prequelová minisérie Zaklínače The Witcher: Blood Origin čerstvě přišla o herečku v hlavní roli. Začátek produkce na seriálu se totiž posunul, a nadějné herečce Jodie Turner-Smith tak náhle kolidoval… (viac)