Rachel prekvapí nečakaná návšteva. Keď Belinda konečne začne brať vážne svoju obchodnú ponuku, Tanya si posvieti na ďalšieho hotelového hosťa. (HBO Max)

Sany33

Príbeh: Shane sa vysmieva Rachelinej kariére a ako čerešnička na torte ich príde pozrieť svokra, podotýkam, že na medové týždne. Mark má s Quinom dosť otvorený rozhovor. Belindine sny sú úzko späté s náladovou Tanyou. Armond je najväčší kráľ na ostrove. Prevedenie: Ja som až do dnešného dňa netušil, že nájdem seriál kde ma každá jedna postava bude tak neskutočne iritovať. Jediný kráľ scény Armond v detailnej scéne líže riť hotelovému poslíčkovi a celý seriál ide do kolien. Obdivujem ľudí čo dokážu na tomto seriáli hodnotiť humor. Prisahám ani raz som sa nezasmial. 48% ()

William_

Scénář je už od 1. epizody skvělý, zde je však ještě úžasnější. Hltám to jak piňacoládu. Highlightem epizody byla plavba - úžasně udělané, novomanžele ale nečekaný host dost překvapil. ()

marhoul

Tak na tohle já nemám nervy. 😆 To je psycho seriál! Dávám pět hvězdiček, jelikož pomalé tempo mi reálně pije krev, serou mě všichni do jednoho, jak už dávno nikdo ne, :))) , zajímavá záležitost, výborně napsaná, víc než dva kousky denně nedávám a jsem zvědavá, co z toho vyleze. Panoptikum fakt děsné! ()

Necrotongue

Čtvrtou epizodu jsem už nedokázal neopětkovat, a to i navzdory mým přetrvávajícím výhradám k tempu příběhu. Hnilobný proces ale postupuje takovým způsobem, až mi způsobuje zvrácené nadšení. Pokud se tedy divák naladí s tvůrci na stejnou vlnu (a mně se to evidentně podařilo), musí si to panoptikum všemožně narušených postaviček užívat. No, a protože jsem odporný bílý heterosexuál, musím ocenit i Alexandru Daddario, která se mi stará o hodnotný estetický zážitek (a aby toho nebylo málo, předvádí i solidní herecké výkony). Za mužské osazenstvo u mě jasně vede Steve Zahn, ten je fakt dokonalý:-) ()

• Murray Bartlett a Lukas Gage prišli s nápadom, že Armonda (Murray Bartlett) prichytia pri lízaní Dillona (Lukas Gage), pretože mali pocit, že to bude viac šokujúce ako akýkoľvek iný typický sexuálny akt. (molcan2)