Optimistická Belinda sa ocitne s Tanyou na ostrí noža. Armond rozmýšľa, ako sa vyrovnať so Shaneom. (HBO Max)

Sany33

Príbeh: Mladomanželia prežívajú prvú hádku a aj osobnostnú krízu. Dievčence sa zdrogujú a stratia tašku, ktorá náhodou padne do rany vyčilovanému prevádzkarovi. Prevedenie: Lotos ani v druhej epizóde nepridáva na tempe a dostávame sa opäť do riešenia problémov bielej zbohatlíckej lúzy, ktorá ma strašne nudí a vôbec ma nezaujíma. Pevne verím že to tam ten prevádzkar po tom xanaxe rozbalí vo veľkom štýle inak neviem či túto mini sériu dokážem doraziť do konca. 42% ()

Necrotongue

Abych se přiznal, čekal jsem od druhé epizody mnohem větší odvaz, takže jsem byl v tomto směru poněkud zklamán. Děj byl tedy sice poklidný (možná až trochu nudný), tvůrci mi to ale vynahradili kvalitními dialogy a skvělou interakcí mezi postavami a já mám teď pocit, že jsem se ve svém původním odhadu o směřování seriálu pořádně seknul, a teď už mám svá očekávání notně upravená. Ať tak nebo tak, faktem je že se zatím dost dobře bavím. ()

warrenur

Svojou podivnostou a paradoxom ma zaujal jedine prejav otca, ktory jediny mal autenticku radost z toho, ze si este nejaky cas pozije. Na strane druhej, jeho posluchacov to absolutne nezaujimalo a v ich bubline to bolo vobec cele vnimane iba ako otrava. Zaver s pubertalnym synkom a jeho zazitkom na plazi bol tiez hrejivy. V skutocnosti v tom case 24 a 25rocne teenky s ich "problemami" ma nezaujimaju zatial vobec...meh ()

molcan2

Stále sa snažím prísť na to, čo je zmyslom tohto predstavenia. Je to komédia, dráma alebo horor? Ale myslím si, že sa to slušne rozbehlo. Postavy sú väčšinou zaujímavé, okrem Shanea, ktorý je príšerný. Alexandra Daddario je jednoducho úžasná. Teším sa, kam to dotiahnu. Len dúfam, že to nebude pomalé spaľovanie po celú dobu. ()