Daphne vezme Harper na výlet mimo letoviska a Ethan s Cameronom majú čas na chlapský rozhovor. Tanya hľadá radu u veštkyne z tarotových kariet. (HBO Max)

Sany33

Príbeh: Daphne a Harper sa rozhodnú splu stráviť nijaký čas a tak prenocujú v nádhernom Barokovom paláci. Cameron to využije a dotiahne na izbu k Ethanovi štetky. Ten zažíva vnútorný boj s láskou k svojej žene a neverou. Portia je vlažná k Albiemu lebo vo svojom živote potrebuje zlého chlapca, ktorý by ju prehol cez koleno a to Albie nie je. Dominic sa rozhodne zmeniť od základu celý svoj život aj vzťahy k ženám. Tanya vyhľadá veštkyňu ktorej veštba ju teda vôbec nepoteší. Prevedenie: Konečne sa príbeh niekam pohol a začínajú sa na povrch vynárať aj temnejšie stránky našich protagonistov a to sme na to potrebovali iba dva diely. Ale radšej neskoro ako nikdy. Dúfam že teraz to už bude iba strhujúca psycho jazda až do konca. 68% ()

Necrotongue

I po třetí epizodě platí, že se zatím dobře bavím. Stejně jako v první sérii i tady tvůrci zvolna rozkrývají vnitřní svět jednotlivých postav, a přestože ve mně zatím nikdo nevyvolává podobnou nechuť jako figury z Havaje, jsem dostatečně spokojený. Na tomto projektu mě těší hlavně ten fakt, že tvůrci nepředkládají divákovi žádné dokonalé mirkodušínovské postavy, které z duše nesnáším, ale zaplňují svůj malý svět uvěřitelnými existencemi s běžnými chybami charakteru, a když už se vyskytne nějaký ten woke rozumbradáč, hned se v mých očích totálně odrovná nějakým stupidním tvrzením ("Pohlaví je konstrukt."). Já jsem tedy s dosavadním průběhem druhé řady spokojen a bez obav se těším na další díly. / Poučení: Chceš si nechat předpovídat budoucnost? Dej radši předem najevo, jaký výsledek očekáváš. ()

William_

Konec 3. epizody byl pro mě ZATÍM nejsilnější okamžik 2. řady. Lze zde vyčíst sobectví lidí, kteří si hrají na bezva úžasné páry, které se určitě vůbec nehádají (viz rozhovor při snídani v předešlém díle) a helemese, borec podvádí hned u první příležitosti, která se mu naskytne. Ethan se pro mě stává zatím nejsympatičtější postavou, a tak trochu s ním soucítím. Zbytek epizody v celku klidné tempo, ale konec se opravdu povedl. Zase je radost se na to dívat, to prostředí Sicílie je prostě úžasné a už to v recenzích přestanu zmiňovat, protože to píšu furt. ()

dO_od

// Cynismus a krutá realita si dali trojku se satirou a já nevím, jestli se smát, nebo brečet. Jak byla první série mnohdy povznášející, tak ta druhá je zatím těžce depresivní, naštěstí skoro stejně tak skvělá. ()

vydumnica

Nebyť toho, že mi tu rovno pred očami predostreli spoilery k filmu The Godfather, ktorý mám na zozname filmov, ktoré chcem určite vidieť, dala by som aj 4*!!!! Veľmi ma zaujalo nasledovné, tak som si dala tú námahu😉. Portia: I've been feeling so depressed at home and I just thought I'd come here and feel something...Is everything boring? Albie: Boring? No. Portia: I just feel like there must have been a time when the world had more...like a mystery or something and now you come somewhere like this and it's beautiful and you take a picture and then you realize that everybody has taken that exact same picture from the exact spot, you just made some redundant content for stupid Instagram and you can't even get lost anymore' cause you can just find yourself on Google Maps. Albie: Throw away your phone. Throw it in the ocean. Zaujalo ma to, pretože to dosť odzrkadľuje dnešnú dobu a je to výstižné pre celý seriál TWL, druhá séria rovnako ako prvá je kritikou asi všetkého...3,5*. ()

• Veštkyňa hovorí: "La pazzia ti porterà al suicidio," čo znamená "Šialenstvo ťa dovedie k samovražde." (molcan2)