Mitch a Abraham stále hľadajú Jacksona. Pátranie ich zavedie do nemocnice, kde sa dozvedia, že tam Jackson kontaktoval Veru Salvonovú. Do Washingtonu prichádza tím ruských diplomatov, ktorí sú pripravení zamietnuť projekt Noah Objective, pokiaľ nebudú mať istotu, že liek bude skutočne fungovať. Tím vypátra dom, kde by mal byť väznený Jacksonov otec Robert. Jackson vyhľadá Daviesa a povie mu, že sa vzdá pod podmienkou, že mu umožní hovoriť s jeho otcom. (TV Dajto)

tron

Spoilery. Jedno sa musí tomuto seriálu uznať. Väčšina epizód je preplnená vecami, ktoré nezačnú nudiť a ani sa nenazdáte a už sú záverečné titulky. Takže v dnešnej časti tu máme tehotenstvo, lásku, otca, patetickú dôchodkyňu, nesmú chýbať dobrí Rusi (aby sme dokázali, že situácia je skutočne vážna) a, samozrejme, nesmie chýbať brutálna zabijacka andulka, lebo šak čo by to bol za seriál bez brutálne vraždiacej andulky, no ne? Ale prečo musel snajper čakať na to, až sa dotkne dvier, to som vážne nepochopil. To sú trocha WTF rozkazy, či? ()