Rodina se pokouší zotavit po tvrdé bitvě o opatrovnictví. Po desetiletích dodává hnutí #MeToo Dylan odvahu, aby konečně řekla svou pravdu. (HBO Europe)

Deleatur

Poznámky: Díl nabídl nemálo těm, kteří věří v Allenovu nevinu, kritikům manipulativnosti dokumentu, ale i těm, kteří věří Dylan Farrowové. Osobně mi nesedí konstrukce, že v tak sledovaném procesu a s tolika lidmi zákona na straně Dylan to Allenovi díky moci a vlivu nejen prošlo, ale ještě mu dovolili adoptovat další dvě děvčátka. Zvláště když tam uvedli případy jiných mocných, které skončily nejen u soudu (Jackson), ale i odsouzením (Cosby, Weinstein). A nakonec skončili u téhož, co Allenovi vyčítali - zpochybňovali výpovědi jiné ženy (Soon-Yi Previnové) a jiného dítěte (Mosese Farrowa), přičemž v obou případech přímo i nepřímo naznačovali manipulaci Allenem. Na druhou stranu byla Dylan jako dlouhodobě traumatizovaná a zahanbená oběť tak přesvědčivá, že se i mně, zastánci Allena, těžko věří, že by to celou dobu jen hrála. U Mie Farrowové ale tak přesvědčený nejsem. ()