Média v roce 1992 šíří Woodyho verzi, že Mia je neschopná, a úřady ve dvou jurisdikcích zahajují oddělená vyšetřování. (HBO Europe)

Deleatur

Poznámky: Zase se zvýšila působivost obvinění, ale taky byla zřetelná snaha s diváky manipulovat. Tiskovou konferenci Allen uspořádal ve zřejmé reakci na provalení obvinění a že s tiskem už Mia Farrowová mluvila. Jsem připraven věřit, že Mia chtěla hlavně ochránit děti před mediálním cirkusem... a oni tam dali záběry, jak o kauze mluví do televize. Mia jakoby zpytuje svědomí, jestli někde neudělala chybu... a jen tak mimochodem se dozvím, že v té době adoptovala další 2 děti. I z fragmentů zpráv je zřejmé, že "proallenovské" odborníky obviňují z věcí, které neřekli, a zdůrazňují jen ty pasáže, které se jim hodí. Okénko o zdiskreditovaném výzkumu ženské hysterie a pomstychtivosti s klidem zakončí informací, že falešná obvinění přece jen prokázána byla. Rozhodnutí soudu svěřit děti do výhradní Miiny péče ale pochopitelné je - Allen děti vystavil opravdu těžké situaci: začal si něco s jednou z jejich sester (Soon-Yi Previnovou), tedy se dá říct, že "zklamal jako dospělý i rodič". ()