Psí zásahovka

• USA Canine Intervention
USA, 2021, 3 h 10 min (Minutáž: 24–36 min)

Kamera:

Diego Lopez

Jas Leverette

Jas Leverette z centra Cali K9 cvičí psy různých ras a řeší problémy v jejich výchově. Tenhle trenér z Oaklandu zvládne každého psa i majitele. (Netflix)

rublik05

Myslel jsem si, že soudruzi z Netflixu konečně přišli s dokumentem o výchově a tréninku psů, který mi u nich docela chyběl. První epizoda úplně super, maník vypadá, že ví o čem mluví, práce se psy mu jde a pěkně se na jeho tréninky dívá. Bohužel se však další díly více věnují problémům samotných majitelů, jejich životním příběhům, samozřejmě do epizod musí být zapojena problematika rasismu a dokonce i mírumilovného islámského náboženství. Velice mě to překvapilo, protože tyhle věci podle mě do seriálu o tréninku psů vůbec nepatří a tahle propaganda mi už pěkně leze na nervy. Kdyby se tvůrci raději zaměřili víc na trénink samotný, protože ten je docela dobře provedený a natočený, avšak i tady se najde hned několik docela diskutabilních postupů. Pro mě je Psí zásahovka docela zklamání, očekával jsem mnohem profesionálnější zpracování a hlavně mě zklamala ta do očí bijící agitační forma. 5/10. ()

Ajinka126

Co říct no.. "metody" samotného výcviku jsou zastaralé a dávno překonané. Jako byste točili seriál o tom, jak super je dopravovat se koňským povozem, když už dávno máme auta. Nehledě na tu soap operu kolem. ()

Mancunian

Když si odmyslím hraní na emoce, který mi přišlo hodně zbytečný a spíš mě to tam obtěžovalo, jedná se o zajímavý pořad o cvičení psů. Doporučuji se opravdu soustředit jen na to cvičení, které podle mě může některým majitelům psů pomoc. Samozřejmě to není tak podrobné a nejlepší je si nějakého cvičitele navštívit osobně, ale i tak se mi metody v pořadu líbily. ()

patushik

Jestli se těšíte na pořad o výcviku psů, tak zbytečně. Tento seriál je o psech tak ze 30%, zbytek je manželská poradna a životní příběh hlavního trenéra. Samotný výcvik pak nepřináší nic zajímavého, tohle se Netflixu vůbec nepovedlo, škoda. ()

zdenek.fedar odpad!

Zdá se, že nám Netflix ukazuje jak má vypadat diverzita v novém tisíciletí. Černej cvičitel psů, cvičí psy černejm, či hispánskejm páníčkům. Opravdu nejsem rasista, ale z tohoto uz se mi dělá špatně. Jako další problém bych viděl jeho samotný ,,výcvik,, pejsků. Jestli se chcete něco dozvědět o výchově a výcviku psů, tak se koukněte na videa treba od Caesara Milana, nebo si přečtěte nějaké knihy od našeho Rudolfa Desenského. Opravdu se nemusíte koukat na pořad o psech, který se spíše věnuje tomu, jak je v Americe strašně těžké být černý ()