Peg nikdy po světě nic nechtěla a svět nic nechtěl po ní, jako by byla neviditelná. Ale teď nastal čas na změnu, čas na dobrodružství. (cerdax2)

Hopeman

Komorní divadelní karanténní monolog jednoho člověka , jenž se ze začátku tváří velmi senilně, nicméně překvapivě čile se prokecá za asistence palubního počítače až do konce....byť s úmornou stopáží. ()

Telemachus

Diva Helen Mirren letí do vesmíru. A prdí. To není dehonest, to je popis toho, o čem vypráví. Celkově je ta postava napsaná tak prachbídně, že jsem ji měl dost po pěti minutách, a to Helen pokládám za vynikající herečku. Navíc použít Space Oddity pro tak mdlé dílo je skoro zločin. ()

fabecc1222

Co se mi líbilo, tak bylo napojení na předchozí díl a poukázání na vztah otec - dcera. Pěkně se ukázalo, že robo kloni byli fakt k ničemu, a jako podobná nepříjemnost se ukázali i samořídící auta, SOUHLAS! No k tomu napojení, Hellen Mirren jako dcera čistého černocha? Aha... Tak asi geny matky silně převládli no.  Koncept téhle série má určitě potenciál, ale je k tomu nutné mít výborně napsané scénáře, a ty mi zatím chybí, tady to bylo opět jen žvanění o průběhu života jedné osoby, který ani není nijak zajímavý. ()

• Peg (Helen Mirren) si brouká piseň „Ground Control To Major Tom“ od Davida Bowieho chvíli poté, co se rozhodne svůj život radikálně změnit. Ladí tak velká změna v životě Peg s velkou změnou – prvním výstupem do vesmíru – majora Toma. (cerdax2)