Ví o tobě

Druhé dveře (E05)

(epizóda)
  • Veľká Británia The Second Door

Přes Davidovo varování si Louise pořád dělá starosti o Adele, která dál zasévá semínka pochybnosti o tom, co se na usedlosti její rodiny stalo s Robem. (Netflix)

Anderton

Tak tvorcovia vytasili karty na stôl a keďže som vďaka šuškande očakával, čo sa približne stane, tak nedokážem objektívne usúdiť, ako by som na konkrétny nadprirodzený zvrat reagoval ako divák absolútne neznalý veci. Nakoniec to ale neprekáža, pretože to začína pekne zapadať do seba a otvára sa aj priestor na interpretácie, ako môže vyzerať záverečný twist. Ak bude taký, ako predpokladám, budem spokojný. Ak ešte lepší, tak budem spokojnejší ešte viac. ()

LachtanShows

Domníval jsem se, že už mi to po zbytek seriálu neosloví, ničím nezaujme a minisérie skočí do průměru, ale opak je pravdou. Výhrady stále ještě mám, ale už se chytám a čekám celkem husťácké rozuzlení. ()

castor

Louise minule dostala padáka, ale pořád má klíče od ordinace. A pustí se do stopování na vlastní pěst. A mnohdy v naivním přesvědčení, než ji dojde, že Adele „leccos o lidech ví.“ Provětrávání tajemna zkusí i sama na sobě a nevím, zda a jak moc mi tohle zkoumání nadpozemských schopností vadí. Asi o tom rozhodne až závěrečná epizoda. Gradace děje a napětí ale fungují, stejně jako solidní herecké výkony, kdy vedle okaté Simony Brown stále víc zaujímá Eve Hewson, která tak nějak zosobňuje touhy nejedné podváděné ženy. ()