Ví o tobě

První dveře (E03)

(epizóda)
  • Veľká Británia The First Door

Navzdory tomu, co jí říká rozum, se Louise pořád víc sbližuje s Davidem a Adele a dál se zaplétá do jejich napjatého manželského vztahu. (Netflix)

LachtanShows

Na jednu stranu už se leccos vysvětluje a na druhou stranu se logika zase dostává do úzkých, že vlastně netuším, co si o vývoji seriálu pomyslet. I tak budu zatím mírný, to všebytné napětí mi ale dost baví. ()

Anderton

Milostný trojuholník sa naplno rozbehol, čo nie je až tak extra zaujímavé. Omnoho zaujímavejšie sú vizualizované sny a niektoré odhalenia. A náznaky toho, že príbeh sa ukáže byť nakoniec zrejme slušným mindfuckom. Zároveň sa ukazuje, že obe herečky, Hewson aj Brown, sú oveľa zaujímavejšie ako hlavná mužská postava. To sa ale týka aj pacienta z minulosti a pacienta zo súčasnosti, ktorí sú skrátka lepšie napísaní aj zahraní, než ústredný nesympatický metrosexuál v podaní Batemana. ()

Doomcourier

Moc odpovědi se nám sice nedostává, ale epizoda si dokázala udržet moji pozornost. Charaktery postav jsou docela zajímavé, tak uvidím, co přinesou další epizody. Zatím má seriál vzestupnou tendenci kvality. I za dobré volby písniček dávám lepší 3*. ()

castor

„Oba jsou mnohem šťastnější se mnou než spolu. Aspoň jednou si nechci dělat hlavu s city ostatních!“ Louise má zdá se jasno, nechce být pořád tou, co jedná správně. A do té doby, než se její syn vrátí z měsíčního pobytu ve Francii, si hodlá užívat. Jenže tahle manželská dvojka je přinejmenším divná: psychiatr a léčená narkomanka. Evidentně je spolu drží tajemství, které Davidovi brání k podniknutí nějakých razantních kroků. A oteklé oko Adele tomu také dvakrát nepřidá. Stále se propojuje současnost i minulost, u které se snad brzy dozvíme víc o kamarádovi Adele z protidrogové léčebny Robovi, který postrádá lásku i zázemí, a jehož deník se dostává do rukou Louise. ()