Ví o tobě

Náhodná setkání (E01)

(epizóda)
  • Veľká Británia Chance Encounters

Kvůli rozlitému pití v baru čeká Louise, kterou znova trápí noční děsy, hodně divný pracovní den. David představí Adele svým novým kolegům. (Netflix)

Anderton

V éteri sa povráva, že tento seriál je v skutočnosti slušný mindfuck, tak prečo ho nevyskúšať, šesť epizód nie je veľa. Prvá časť príliš nepresvedčila, ale niektoré snové, až hororové scény dávajú poznať, že nepôjde o jednoduchý príbeh milostného trojuholníku. Herci, resp. herečky, sú presvedčiví, takže verím, že sa to rozbehne a stane sa z toho riadne psycho. Postava Eve Hewson a jej chovanie zase dáva hinty, že to tak bude. ()

waits

Serie začíná setkáním vyloženě sexy Simonou Brown a podivného Toma Batemana a pokračuje jako zvláštní soap opera včetně hereckých výkonů. Nicméně prokletí všudypřítomných recenzí a anotace u mě vzbudily očekávání, že kde ještě o něco jiného než o plochý milostný románek. Dobrá dám tomu šanci, lehce jiskřivá atmosféra by mohla být příslibem ojedinělého zvratu nebo prostě něčeho zajímavého, co by ospravedlnilo investovaný čas v křesle před TV. ()

Doomcourier

Čekal jsem od toho víc. Sice tam nějaké náznaky byly mysterióznosti byly, ale jinak je to celé jen o vztazích. Postavy jsou docela zajímavé a soundtrack je taky fajn. Šanci tomu ještě dám, tak snad se to rozjede. Jinak Tomu Batemanovi, který hrál sympatického Giuliana de Medici v Da Vinciho démonech, role pěkně sedla. ()

LachtanShows

Já na ty minisérie moc nejsem, výjimkou byli loňský Chalífát a Neortodoxní, které se dotýkaly politickogeografických témat. Na tuhle mysteriózní šestihodinovku se na mě ale sypou doporučení ze všech stran, tudíž jsem ochotný ji zkusit. Pilot poměrně vlažný, ale prý se to dost rychle rozjede do nesmyslných výšin. ()

castor

Opustil ji kvůli jiné, jediným mužem jejího života je tak sedmiletý syn. Jenže pak se objeví on. V jednom londýnském baru. Sám, okouzlující, evidentně bohatý. Louise a David. Rozvedená sekretářka pracující v psychiatrické poradně a (jak záhy zjistí) její nový šéf. Ženatý samozřejmě. Jenže jiskra už evidentně přeskočila. Soudě podle první epizody to vypadá na spoustu retrospektivních scén, trošku se zároveň obávám mystické roviny příběhu. Zatím zůstávám při zemi, ale zájem o další dění samozřejmě je. ()