Kokoti na neděli

(relácia)
všetky plagáty
Publicistický / Komédia
Česko, 2021

Jak vidí svět nadrzlá feministka? Řítí se smrtící satirická relace s dvojnásobnou držitelkou Thálie Terezou Dočkalovou. (Stream.cz)

cesmine

Nejlepší feministický pořad, který reaguje na aktuální dění. Tereza Dočkalová byla jedna z mých nejoblíbenějších hereček už před lety, když účinkovala v Ostravském divadle a tady jí to prostě fakt sedí. Vždy se najde hláška, která mě rozesměje, sem tam mi něco otevře oči, ale většinou je to pro mě především příjemné osvěžení, že nejsem jediná na světě, které některé chování lidí nepřijde v pořádku, prostě takový můj safe space, za který jsem moc vděčná. ()

verbal odpad!

Civalovy hyperkorektní neomarxistické tumory (jakože správňácké, kancelačně kulturistické parodie na ty fuj fuj „zkostnatělé“ světopořádky), zcela na místě protékající levicovým kanálem bulvárních dezinformačních hyen, a jakože „nekorektně“ prezentované (sem tam řekne „kurva“, no chicht, chicht, hihň, hihň, „Pank není mrkev“ a tak…) hraničně afektovanou a vizuálně až bolestivou pizdou. To už byl teda méně trapný i ten Kapitán Řiť! Nechat kokoty dělat pořad o kokotech je dost těžký kokotismus a výsledkem je něco jako velmi vkusné Stalinovo pásmo košilatých vtipů a satir o politických vězních. ()

S.Quentin QUALE

Já fakt nepoznám, jestli je to satira, nebo (fakt chabej) pokus o feminismus. Je ta ženská jen dobrá herečka, nebo total nightmare zjev? Jsem zmaten. Ale jako občas na to kouknu, takže do odpadu nejdu. 50% ()

rikitiki

Vtipný a potřebný pořad. Projev Terezy Dočkalové je záměrně přestřelený, místy až nepříjemný, ale to protože mluví o věcech, kvůli nimž se hodně žen cítí fakt hodně naštvaně. Takže proto ta burácivá dikce. Souhlas s mnohými postřehy. Rozruch, který budí, dokazuje, že se umí přesně trefit. ()

Vercinix

Kde není vzdělání, tam musí být nadšení. Takže tři hvězdy. Vylepšit by se to dalo jedině tím vzděláním, ale to by asi slečna v komažiku jednou rukou pálila všechny dostupné kopie a druhou páchala sebevraždu. PS: A to je opravdu tak těžké nakreslit kosočtverec, že je ho třeba na konci každého dílu obkreslovat? ()

klukluka odpad!

Tahle partička nám vysvětlí, čemu bychom se všichni rozhodně (!) NEMĚLI, a čemu bychom se naopak rozhodně (!) MĚLI smát. Kádrováci mají svůj pořad. ()

Bozvav odpad!

Kde proboha Seznam vyhrabal tu osobu v nepadnoucím oblečení se a zjevnými mindráky? V Blesku pro ženy. Ne, neohromí mne, že je držitelkou dvou cen Thálie, neb dnes sítem cen propadne lecos. Tato dáma zjevně prahne po pozornosti ( jistě má to konec konců v popisu své práce), ale svou výraznou, impulzivní neverbální komunikací, podpořenou změnami hloubky hlasu a záměrně hektickou mluvou si buď dělá nepokrytě legraci s lidí s ADHD (argument, že tento syndrom postihuje výhradně děti a v dospělosti mizí je mylný, neb i když většině se ho podaří zvládnout, u některých jedinců ve větší, či menší míře přetrvává i v dospělosti), nebo má nějaký jiný problém. Díky covidu málo práce, někde se ty peníze přece vydělat musí, exibicionismus, porucha příjmu potravy, otec alkoholik, partner násilník, vlastně cokoliv. Jinak si neumím představit, co vede ženu k tomu prezentovat se v tak absurdním pořadu jako drmolivá ublížená kachna a používat takovou formu vyjádření, díky níž obsah ( který přitom není vždy úplně marný) zcela zaniká.  Shlédla jsem poctivě 5 dílů ( na upozornění dcery, že mi utekla klientka - ne zlatíčko, neutekla, je to jen další menšina, jejiž název trefně popsal kolega Verbal) a musím říci, že tento formát mne neoslovil, mám ráda recesi i nadsázku, jsem fanda černého humoru a to i na hraně, ale nesmí být to být trapná a prvoplánová záležitost. Slovy plebejce, je to děsná sračka a doporučuji neobkreslovat, ale vygumovat. PS: na otázku paní Dočkalové: "Vypadám snad jako odpad?" Ne nevypadáte, ale chováte se tak. Pokud je to pouze pro peníze, pak v pohodě, neb duševní prostituce, jak taky práce, pokud ne, jsou na to pilule. ()

topi80 odpad!

Marketing pořadu říká cosi o odvážné satiře bez servítků a podobně. Ve skutečnosti jde o servírování těch nejkonformnějších, nejkorektnějších názorů. Hlavně se probůh nedopustit nějaké kontroverze a nebýt v rozporu s jakoukoli do lidí aktuálně huštěnou ideologií. Kašírované svazáctví a komsomolství. ()

Myrddin

Je to trapný a často docela dost. Ale ten pořad má být přesně takový. A takový pořad tady je strašně potřeba, aby si hovada jako Verbal nakonec zvykli (a když ne, tak aby jim mělo co zvyšovat tlak). Podle mě by to chtělo trochu víc si vyhrát se scénářema a vtipama, ale kromě toho je to skvělý! Navíc to vychází teprve chvilku, takže jsem si jistý, že tomu tvůrci a tvůrkyně přijdou na kloub. ()

knihovna odpad!

Kdysi jsem četl paměti pana Sováka a on tam popisoval, že na začátku své kariéry zkusil vystoupit jako vypravěč. Dopadlo to prý katastrofálně, nikdo se nesmál, on blekotal trapnosti a vysvobodil ho pořadatel, který mu po nějakém čase údajně řekl: "Prosím tě jdi už do prdele." Z pana Sováka se po čase stal vypravěč pár exellance, takže bych nad slečnou ( paní ) hůl nelámal. Ale co se týče téhle trapárny, asi bych použil slova toho pořadatele. ()

Anife

No sláva, můj oblíbený pořad se přestěhoval z Blesku, který se občas chová jako kandidát na Prasáka týdne, na Stream, kde má daleko větší potenciál růst. Navíc zkrátili občas až moc dlouhé filmové vsuvky a grafika je líbivější. Humor je pořád stejně skvělý, já se z toho radostí fakt vobkreslím. V roli moderátorky si nedokážu představit nikoho lepšího než Terezu Dočkalovou. ()