Reklama

Reklama

Planéta Praha

  • Česko Planeta Praha
Trailer 3
Dokumentárny
Česko, 2022, 85 min

Réžia:

Jan Hošek

Kamera:

Jiří Petr

Hudba:

Ivan Acher

Hrajú:

Jiří Macháček (rozprávač), Richard Stanke (rozprávač)
(ďalšie profesie)

Obsahy(1)

Koľko „obyvateľov“ majú v skutočnosti naše mestá? Tvorcovia oceňovaného filmu Planéta Česko sa tentokrát vydali na výpravu do betónovej džungle našej najbližšej metropoly – Prahy. S ľuďmi v nej žijú aj nečakaní zvierací susedia. Ich každodenné dobrodružstvo zachytili filmári vo výnimočnej blízkosti vďaka najmodernejším technológiám. Kde sa v Prahe vzali majestátni muflóni? Podarí sa sliepke zelenonohej prekabátiť nutriu? Do akej zimnej skrýše sa schová roztomilý plch? A čo roháč, nájde svoju partnerku v nočnom zmätku? Vydajte sa na vzrušujúcu výpravu pre celú rodinu za desiatkami zvieracích hrdinov, ktorí žijú vedľa nás. (Film Expanded)

(viac)

Videá (3)

Trailer 3

Recenzie (6)

Vitex 

všetky recenzie užívateľa

Kvalitní film pro celou rodinu, v kterém je i pár velmi vydařených fórů, protože zvířata jsou vlastně dost vtipná sama o sobě a Macháček je v tom ještě podporuje. ()

playboxguest 

všetky recenzie užívateľa

Krásné detailní záběry a určitě i dobrá práce s vytipováním míst pro natáčení, přesto jsem z kina odcházela s pocitem, že jsem se z dokumentu nic moc nového a poučného nedozvěděla a že nad celou uvedenou faunou převládalo ptactvo. Pro mě vizuální krása s nízkou výpovědní hodnotou, slušný relax ale v porovnání s jinými dokumenty o zvířatech trochu nuda. ()

matous20063 

všetky recenzie užívateľa

Velice příjemný dokument. Zpracování filmu je skvělé. Jediné co my trochu vadilo bylo rozkouskování jednotlivých částí do délky filmu, přišlo mi že by šlo dát do filmu více, protože některá zvířata mělio až zbytečně moc prostoru. Jinak nemám co vytknout, je to velice odpočinková záležitost. 80% ()

Galéria (30)

Reklama

Reklama