Marze

Toto pomalu plynouci akcni romanticke drama dobre vypada a obrazove to neni zadny knock-out. Bohuzel z hlediska pribehu a postav je to uplne prazde s vyjimkou Nomi Ruiz jako uspesna zpevacka a autorka pisni. Sasso je zcela marny. Vycichla love story a boj bojovnika o nalezeni sebe sama. Kazdy divak si zde najde neco sveho a bude zvedav, co Sasso bude delat za chvili. ()

silentname

"Haymaker" je pre mňa v zásade nič nehovoriaci film. Neurazil ma, nijakým spôsobom ma ale neobohatil a vnímam ho ako absolútne zabitý čas. Nemôžem povedať, že by bol hrozný, alebo by ma otrávil ale výsledne sa nijako obohatený týmto zážitkom necítim. Je to pozerateľné? Jo. Je to vcelku krátke, takže sa s tým dá rýchlo vysporiadať a posunúť sa ďalej. Pravdou je, že Zoë Bell je dobrá vo filme a pôsobila na mňa sympaticky. Soundtrack filmu mal niekoľko dobrých momentiek. No pre mňa toto rozhodne nie je akčným filmom. Dráma to síce je, ale vnútorne neviem ani čo chce povedať a jediné čo si z toho asi vezmem, že každý z nás má občas život, ktorý stojí za houbeles. To bola hlavná myšlienka? Neviem. Pre mňa zbytočný ale pozerateľný film. Hodnotenie: C- ()