Necrotongue

Ruští tvůrci mě nepřestávají překvapovat. Sotva se stihnu naladit na jedno z možných vysvětlení tragédie, sami ho bez mrknutí oka opustí a posunou příběh zcela jiným směrem. To se mi fakt líbí, takhle by měl vypadat vydařený seriál. Tady mě baví i flashbacky, které mi jindy lezou často na nervy, protože mnohdy jen uměle natahují děj. V tomto seriálu nic takového nehrozí, tady fungují jako kvalitní přidaná hodnota. No, jsem zvědav na finále; můj tip- nikdo nepřežije. ()

honajz2

Tahle epizoda mi přijde z celého seriálu jako ta nejlepší. Uzavře dějovou linku s vyšetřováním a to způsobem, který by se dal trochu označit jako laxní, ale vzhledem k tomu, že mě ten seriál nikdy pořádně nenadchl, jsem s tím vůbec neměl problém a to uzavření se mi vlastně celkem líbí. 4* ()

janesX

Zatial čo major Kostin vytvoril pekný trojuholník so súdnou znalkyňou Kaťou a jej nebohým manželom, vyšetrovanie sa ubralo práve tým smerom, o akom som nechcel ani počuť. [SPOILER ALERT!!!] Najprv sa major nechal ovplyvniť starým dedkom a celý prípad zmystifikoval, no a keďže duchov do spisu uviesť nemohol, nechal prípad jednoducho zavaliť lavínou. To ale zároveň znamená, že tvorca sa drží skutočnosti. Ale ja chcem vedieť, ako to naozaj v skutočnosti bolo, nie len ako to uzavrel vyšetrovateľ. Tentokrát dávam iba 72,5%, ale priznávam sa - nepamätám sa, kedy som bol tak zvedavý na koniec nejakého seriálu, ako som teraz. ()