Kačer Daffy: Fantastický ostrov

• Česko Fantastický ostrov Kačera Daffyho (viac)

Vítejte na Fantastickém ostrově kačera Daffyho. Máte-li nadmíru bujnou fantazii, pak jste tu správně. A kdo bude naším hostitelem? Samozřejmě nikdo jiný než nenapodobitelný kačer Daffy a jeho kumpán Speedy Gonzales. Všechny vaše oblíbené Warner Bros kreslené postavičky včetně králíčka Bunnyho, kohout Leghorn, prasátko Porky a Sylvestr si přivezou na ostrov své nejdivočejší fantazie. Ale všechno už nebude tak prima, až se na ostrově objeví nechvalně známý Yosemite Sam a jeho první důstojník Tasmánský čert, kteří chtějí napadnout a vydrancovat Daffyho ostrov. Užijte si spoustu legrace a zjistěte jak Daffy získal svůj Fantastický ostrov, ochránil ho před pirátem Samem a zjistěte zda se některá přání opravdu splní. (Magic Box)

Rozjimatel

[2,5*]     "I'm so impatient to get to my first patient."     Spočiatku ma štýl tejto kreslenej grotesky vôbec neoslovil, ten často až prihlúply a silený humor ma skôr otravoval, než rozveselil. Otočilo sa to však v momente, keď sa začali plniť priania. Dobrý nápad so studňou plniacou priania umožňuje spojiť nespojiteľné, takže výsledkom je veľmi pestrá a aj pomerne zábavná zmes gagov, aj keď tá kvalita humoru trochu kolíše. Za najvydarenejšie minipríbehy považujem nasledujúce tri: 1. zdravotná sestra, 2. mini kohút, ktorý to s pipkami vie, 3. frajerský pes, čo narazí na trochu "prerastenú mačku".     "Mouse or no mouse, he's your son." "A fine thing. I've become the father of a breakfast." ()

filmmovier

V tomhle případě mi rámcový příběh, jehož inspirace je jasná, přišel místy i o dost vtipnější, než jednotlivé grotesky, které jsou sice skvělé (třeba ta se Sylvesterem a Tweetym), ale jejich kvalita je v tomhle filmu bohužel extrémně proměnlivá, některé slabší, některé lepší, ale na tom vlastně nezáleží, pořád jsou to Looney Tunes, pořád jsou zábavní a pořád super pro všechny věkové kategorie, čehož jsem důkazem. Jiné filmy jsou ale lepší, takže tentokrát fakt jenom za čtyři. 75%. ()

Yarwen

Jediné, o co se tento snímek snaží úspěšně, je být akční. Ale jakákoliv snaha o vtipnost končí v hlouposti a i když se jedná o film pro děti, alespoň elementární logika by tam měla být, avšak není tomu tak. Celé to působí jako různorodý slepenec trapných skečů, které mně rozhodně úsměv na rty nepřinesly. ()

Kubi21

Chvíli jsem se rozhodoval mezi čtyřmi a pěti. Z nostalgie jsem dal za pět. Jsou to chytře pospojované starší grotesky do jednoho celku. Mé váhání bylo zapřičiněno nižší kvalitou některých grotesek, které když jsou samostatně tak jsem přejížděl nebo nevnímal. Tady jsem ale u nich seděl, protože jsem chtěl pokračovat dál ke studni přání. No tak jsem si povzdechl, ale to nevadí. Pořád je to stopro zábava a kačer Daffy je prostě hajzlík jak má být. ()

Han22

Rok 1983 jsem chtěl začít oddechovým žánrem a pustil jsem si jeden ze dvou animáků. Opět je to Looney Tunes střihák propojený průměrným příběhem (Daffy a kouzelná studna) na který ty jednotlivé segmenty ani příliš nenavazují. A některé méně známé postavičky a jejich příběhy jsou dost o ničem. Takže hvězdičky jen za těch pár kultovek typu velká kočička (škrábnu!) na dvoře : ) ()