Šéf jednoho z týmů série NASCAR si nerozumí s novými parťáky. Mileniálové závislí na technologiích mají tým modernizovat. (Netflix)

zdepapepa

Zajímavý seriál zabitý typickými milostnětrojúhelníkovými věcmi. Zajímavé work-com nápady zabité nedostatečně častými pairingy postav.  Většině linek dominuje jako vždy "tahák" Kevin James (po vzoru Big Show z The Big Show Show nebo Gabe Iglesias v Mr. Iglesias nebo Wanda Sykes v The Upshaws), přestože většina postav (a jejich motivace) je zajímavější. Nejzajímavější byl pairing Chuck-Amir v díle, kdy bojovali o novou pracovní pozici. Příjemná změna oproti skoro až urážlivému přístupu zbytku pit crew vůči Amirovi, který mi přišel ale příliš nevyvážený s tím dobrým, jak tomu bylo např. v případě Jerryho v Parks and Recreation. ()

M.i.k.e

začátek byl sice lehce rozpačitý,ale po pár dílech se The Crew slušně rozjede,postavy jsou fajn,funkčních fórů je víc než těch zbytečných a klidně bych si dal víc než jen těch 10 dílů.Vzhledem k tomu jak málo v poslední době vzniká klasických (a solidních) sitcomů,tohle účel splnilo i přes to,že nejde o úplnou topku...70% ()

majo0007

Rovnaký prešľap ako Kevinov minulý seriál Kevin Can Wait a aj tu som skeptický, či sa dožije druhej season. 1.☛humoru to teda moc nepobralo (hoci imaginárne publikum v pozadí smejúce sa po každej vete sa nás snaží presvedčiť o opaku). 2.☛NASCAR je pre Európana asi taký zaujímavý, ako pre Američana európsky futbal (v seriály má cameo zopár ozajstných postáv z NASCARu, čo v imaginárnom publiku vyvoláva návaly smiechu - veď kto by ich nepoznal?!). 3.☛Netflix v poslednej dobe odfajčuje oveľa úspešnejšie seriály. A ten, kto písal obsah, zrejme seriál ani nevidel - čo je to za píčovinu?! Kevin si práveže nerozumie z novou šéfkou a pri mileniáloch závislých na technológiách niekto asi zrejme zrovna prepal na iný kanál. Strata času. EDIT 30.12.2022 "pro recenzi pokyy": seriál má potvrdený bačov kokot, je po práve zrušený! ()

Dusty56

První díl nemohl začít hůř, chtěl jsem ho vypnout, naštěstí se po 10 minutách trochu zlepšil a já se rozhodl dát seriálu druhou šanci. Druhý díl byl lepší a okamžitě jsem si pustil třetí, který ale zklamal a já zvažoval, jestli druhý díl nebyla jen výjimka. Nebyla, to ukázal čtvrtý díl. Jenže pátý díl byl přeci jen zase trochu slabší. Vzhledem k tomu, jak se to střídalo, tak jsem věřil, že šestý bude zase dobrý. A byl, pro mě to byl a je nejlepší díl seriálu. A jakoby se tím něco zlomilo, užil jsem si pak sedmý, osmý, devátý i desátý díl. A teď se nemůžu dočkat další série (jestli bude teda). Z obsazení mě nejvíce baví Kevin, Morgan (i když dostala jen dvě epizody) a Jake. Ale i Catherine nebo Chuck jsou skvělý. Ve výsledku je to skvělý seriál u kterýho se jen musí přetrpět lichý díly v počátku. ()

rublik05

Sitcom z prostředí legendárních automobilových závodů? To samo o sobě zní docela zajímavě, pro chlapy takřka ideální záležitost. Marně jsem však hledal ty slibované humorné situace a gagy, kterých se během 10 epizod objevilo asi tolik, že bych je napočítal na prstech jedné ruky. Hrozně mi vadil ten umělý smích, který se snažil diváka stůj co stůj přesvědčit, že každá druhá věta je strašně moc vtipná. Z mého pohledu naprosto kontraproduktivní věc, s kterou je lepší pracovat raději střídmě. Jinak je seriál natočený docela kvalitně, herci rovněž ujdou, i když zase žádá velká sláva se nekoná. Scénář mi přišel takový nijaký, patrně asi nejsem cílová skupina. Na druhou stranu přežít se to jakž takž dalo, na odreagování je to svým způsobem přijatelná věc, mě osobně však seriál moc nezaujal. 3/10. ()