Mladý pár (Sydney Sweeneyová a Justice Smith) se začínají zajímat o sexuální život svých sousedů přes ulici (Ben Hardy a Natasha Liu Bordizzová). Poté, co zjistí, že jeden z nich partnera podvádí, počáteční nevinná zvědavost se mění v nezdravou posedlost. Jejich životy svede dohromady pokušení a touha, jež mají smrtící dopad. (Prime Video)

Eldrick

Byl by to krásně nadrbaný thriller, kdyby k té rajcovní blondýně s trojkama kozama dosadili bělocha, co by s ní vytvořil uvěřitelný pár, z něhož by sálala přirozená chemie. Bohužel ale zas zaúřadovala politická korektnost a bezkouláka hraje mouřenín, který má problém uspokojit takovou roštěnku, což je vyloženě WTF, když má v kalhotách dost pravděpodobně nálož velikosti předloktí. Místo toho se nám ale tvůrci snaží namluvit, že by bloncka radši menší bílé péro odnaproti. Ale budiž, přistoupíme na tvůrčí hru, která na dnešní připosranou dobu překvapuje aspoň nějakou nahotou v podobě regulérní ukázky koz. Závěrečný twist je sice ještě větší WTF než předchozí barevná vyváženost bílé, černé, hnědé a žluté, ale dalo nám to aspoň jako divákům naději, že v budoucnu se snad Hollywood vrátí do normálních kolejí. ()

verbal

Když už v tom tedy byla řeč o Ezopových moudrech, hned mi to připomnělo tu slavnou bajku s poučením o Myši a vlaku. To takhle lezla úplně vypatlaná myš přes koleje, a když už přelézala tu vzdálenější, náhle se objevil vlak a ujel ji ocásek. Myš byla z toho samozřejmě úplně perplex a dost trojčila, co si teď jakože bez ocásku počne, načež se rozhodla pro něj vrátit. Přelezla kolejnici, spokojeně čapla ocásek, ovšem když lezla zpátky, zase se náhle objevil vlak a ujel ji hlavu. A to nesporné morální poučení a krutopřísné moudro z celé té lapálie zní: „P… Moment, v náhlém záchvatu grafománie jsem úplně zapomněl napsat nejdřív něco k filmu. Myší je zde totálně iritující a až děsivě prkenná piča s mongoloidním kukučem, která se před kameru dostala snad jen díky svému očividnému hrudnímu talentu. Ta jednoho dne začne se svým snoubencem, až děsivě prkenným negrem s akutní poruchou artikulace, který se před kameru dostal snad jen díky svému BLM logopedovi, šmírovat páreček odnaproti, ve složení - až děsivě prkenný velkobritský bukvoid, který se před kameru dostal snad jen díky tomu, že mocinky chodil do fitka a pak přeblafl producenta, a euroasijská mula, která asi jako jediná z celého toho hororově ochrnutého obsazení příjemně vypadá a dokonce i občas hraje. Načež následuje dvouhodinová hitparáda naprostého kauzálního kokotismu a debilně účelových pičonáhod pro náctileté vymaštěnce, jen aby to hlavně bylo jakože kůl, vrcholících jakž tak kulantním nápadem. K němu se však satanžel vcelku nudně, zcela přitrouble a herecky totálně koženě doplazili po zádech downů, laciných štětek a přes několik „nesmírně vzrušujících“, kýčovitě sterilních softpíchaček a la „megazkušená nabíječka“ Rosamunde Pilcher, zabíraných navíc tak ze sta metrů, aby jej v dementfinále využili asi jako impotent šprcky. Taxnad ještě ten hluboce filosofický přesah pro všechny ty semiretardované labilní myši s velkýma kozama: „Pro jeden ocas hlavu neztrácej!“. ()

tron

Dlhý (čo by nevadilo) a zvláštny (čo vlastne tiež nevadí, ehm...) film, od ktorého tak nejak automaticky (vzhľadom na voyeuristický resp. stalkerský motív) čakáte drsný psychotriler a napokon sa z toho vykľuje niečo úplne iné. Ale neprekáža vám to a celkom si to užívate (vďaka hypnotickej atmosfére, slušnej výprave a dobrému kastingu v čele s megasladkou Sydney Sweeney). No a keď sa „zmierite“ s tým, že toto nebude druhá Ruka na kolíske, tak sa vo finále tvorcovia vytasia s pár nečakanými twistami, po ktorých si uvedomíte, že ste vlastne celý čas pozerali drsný psychotriler, len to bolo tak rafinovane zakamuflované, že ste si to nevšimli. Za mňa veľmi fajn (i vďaka light erotike, určite by som to ale neoznačil za „poriadny“ erotický triler, takže nadržanci bacha na to!) hra s divákom, ale na štvrtú hviezdu to nemá. ()

movie

Sydney Sweeney má bohužel (nejspíše) nejvíc talentu ve vlastní podprsence. Je to ovšem o mnoho více talentu, než má kdokoliv ostatní z účastníků tohoto vožeru. Školácký scénář je až ohavně děravý, snaží se pohybovat na hraně chytrého dramatu/thrilleru a erotického filmu, ale doboha, nevím, jestli je to určený pro mladý anebo pro starý. Herecky je to zcela skandální záležitost a kdo vybral Bena Hardyho do role vzrušujícího kance a zkušeného svůdce, který ženám nabízí “pořádnou ližbu”, by měl změnit profesi. Třeba založit školu háčkování nebo vyrábět domácí keramiku. VOD produkce Netflix je nuzná, ale pořád je to ještě pohoda ve srovnání s produkcí Amazon Prime. To je skutečná jízda. ()

Beckett51

Sympatická ero-thrillerovina, který ale chybí výraznější, odvážnější a osobitější styl, trošku vypiplanější scénář (byť základní uzlovatost je hodně fajn) a míň "teen" vibů. ()

Cappuccino

Sydney Sweeney a Ben Hardy zahrali svoje postavy na jednotku. __ Po nudnejšom rozbehu nasledovalo zaujímavé sledovanie susedov, ktoré však kazilo prihlúple/tínedžersky naivné správanie hlavnej hrdinky. Záverečná tretina bola vcelku napínavá, ale absolútne neuveriteľná. Cítil som, že tvorcovia veľmi tlačili na pilu, aby všetko do seba zapadlo. SPOILER: Pritom je nad slnko jasné, že by Pippa plná výčitiek so Sebastianom nikdy nespala a určite nie v byte, na ktorý bolo od nich vidno, čo dobre vedela. ()

kingik

Pozor, vaši sousedé vás šmírují! A může to mít až fatální následky. Tenhle snímek proti sobě staví Sydney Sweeney a Justice Smithe, kteří spolu tvoří nekonfliktní milostný pár, co se právě nastěhoval do vysněného hnízdečka lásky, a Bena Hardyho s Natashou Liu Bordizzo, kteří představují milostný pár odnaproti., co je samý svár a je sžíraný nevěrou. Vtip je v tom, že nově nastěhovaný pár se začne bavit pozorováním a šmírováním svých nových sousedů, co mají okna přes ulici a u kterých je pořád živo, dokonce si troufne do své ujeté zábavy zapojit důmyslné odposlouchávací zařízení, aby byl neustále v obraze. Snímek je to zajímavý, poměrně neotřele zpracovaný, ale neuváženě dlouhá stopáž, bezmála dvouhodinová, jej činí tak trochu rozvleklým. První hodinu v podstatě jen sledujeme dlouhou a táhlou expozici, jejíž hlavní náplní je počet sousedských i sousedových koitů a orálních dovedností, načež druhá polovina přichystá divákům nejedno nečekané překvapení. Především vyjde najevo VELKÁ POINTA, která celé dosavadní dění, o němž si divák myslel, že v něm má celkem jasno, převrátí zcela naruby. A Sydney Sweeney předvede svoji prsní výbavu. Obnaženou. Ta se sice chlubí objemným hrudníkem, má také nesporný herecký talent. Herecky jsou všichni v pohodě, jen Justice Smith a jeho hlas narušoval komfortní hereckou sestavu. Méně známý režisér Michael Mohan našel inspiraci pro svůj film na návštěvě u svého kamaráda, který měl podobně situovaný byt, jaký se zde prezentuje. Pokusil se o nějaké ty artové kudrlinky, nevyhýbal se nahotě a pro svůj film sehnal adekvátní herecké obsazení. Je samozřejmě občasně znát, že má ještě rezervy v rytmice filmového vyprávění a dost sporná je též pravděpodobnost celého vyústění příběhu. A napříště rozhodně musí uvážit střízlivou stopáž filmu. Můžu ovšem prohlásit, že svůj erotický thriller podal neobvyklým způsobem a nějakým režijním umem a originalitou rovněž disponuje, což mu ve výsledku vyneslo příznivé hodnocení. 7/10 ()

Anderton

Slušný trilerík so slušným vizuálom a slušnými zvratmi. Našťastie to nie je zauzlené tak, aby to záverečné rozuzlovanie bolo smiešne, záverečný dodatok je dokonca asi to najlepšie z celého filmu. Určite lepšie ako oveľa napätejšie očakávaná Žena v okne. Problém je skôr v obsadení, Sydney Sweeney je ešte fajn, zvyšok je priemerný a onen najväčší milovník široko ďaleko je castingový fail, ale to je čisto subjektívny pocit. Je to škoda, pretože motív očí, okuliarov, ďalekohľadov a foťákov je využitý veľmi efektívne. Kto v tom chce vidieť aj akýsi metafilm o voyerizme filmových divákov, tak nemusí byť ďaleko od pravdy. ()

silentname

"The Voyeurs" je počas hodiny a pol nesktuočne vlečúca sa nuda, ktorú na konci doslova oživíme zvratom, nad ktorým sa ale človek nesmie veľmi zamýšľať. Pretože v podstate je to skôr komickým zakončením, než čímkoľvek iným. Ale okey. Ja môžem povedať, že aspoň som sa dočkal nejakej pointy. Na druhú stranu je ale treba povedať, že keby film skončil v bode asi 15 minút predtým než reálne skončil, tak by jeho pointa dopadla oveľa kvalitnejšie. Tu mám ale pocit, že tvorcovia absolútne podcenili niekoľko dôležitých elementov. Budovanie napätia, vzťah s postavami a výsledné posolstvo, ktoré tu nakoniec chcú adresovať. Na druhú stranu ma ale miestami celkom prekvapil. Tak ako často píšem, že ak niečo reálne nevidíme, len to máme sprostredkované, stalo sa to skutočne? Tak tento film to v jednej scénke skutočne posunul niekam, kde ma prekvapili. Nebudem vysvetľovať, no niečo tu tvorcovia veľmi dobre zvládli. A to je asi aj najlepšie na celom filme. Inak je to nudná konverzačka, kde máme dialógy o tom, ako niečo nemáme robiť, ale stáva sa z toho zakázané ovocie, ktoré veľmi chutí a nakoniec nevieme ako z toho všetkého von. A máme to dokopy na dlhšie ako hodinu. A trvá to nekonečne dlho, kým sa ľady konečne niekam pohnú. A potom je treba povedať ešte aj to, že na to, aby tento film fungoval dobre, by nám naša hlavná hrdinka Pippa mala byť o niečo viac sympatická, aby sme nejako dokázali s ňou súcitiť alebo nejako jej fandiť. Lenže vzhľadom na to, aké rozhodnutia robí je to celkom náročné. Takže ani v tomto ohľade nemôžem pochváliť. Mimo iné som zhodnotil, že Ben Hardy na mňa pôsobí ako herec, ktorý má možno look mladého Leonarda DiCapria z čias filmu "Titanic" no jeho charizma je skoro absolútne nulová. A neviem či to bolo len kvôli tejto role alebo všeobecne, ale nejako to na mňa ako diváka neprešlo. Film je slušné sklamanie, no na druhú stranu, asi to mohlo byť horšie. Každopádne stále čakám na to, kedy sa dočkám podobného thrillerového zážitku, ako to bolo v roku 2016. Už 5 rokov som sa nedočkal lepšieho thrilleru ako "Nocturnal Animals". No tak ľudia, snažte sa trocha. Hodnotenie: C ()

dopitak

Sydney Sweeney má pravděpodobně nejhezčí prsa, jaké jste letos v televizi viděli. Film se odehrává velmi zajímavě. Osobně jsem se hodně zaradoval když zapískal ten šikmookej přičmoudlej žabožrout, co se nikdy nenaučí mluvit anglicky. Překvapilo mě, že jsem i bez čtení verbalova komentu poznat, že náš skvělý fotograf hovoří britskou angličtinou (té ale bylo rozumět). Nemám vůbec nic proti Asiatům, ale tady ta Japonka v hlavní roli byla zblízka eee. Konec filmu už zase z kategorie wtf,f, ale to u těchto subžánrů bývá častým jevem. ()

Chrustyn

Soft erotický thriller, který se tváří dráždivěji než ve skutečnosti je a erotiku vyvolává pouze nahými ceckami a mrzkými souložemi. Napětí nikde, zábava také ne. ()

Marze

Erotický zbarvený mysteriózní thriller s náznakem psychologického dramatu. Obsahuje nahotu, sexualitu a sex. Zvraty jsou zajímavé, kéž by takový byl celý film. Jednoduše na poslední akt se čeká až příliš dlouho. ()

Arsenal83

Mohol to byť špičkový thriller. A mnohým svojimi atribútmi aj bol, len keby to skončilo o 20 minút skôr. Myslím, že prvý zvrat dokonale stačil na ukončenie filmu. A tiež nemusel byť každý polovicu času nahý. Hoci u Sydney Sweeney sa s ničím iným ani nepočíta, tam ide len o to vytasiť lajdáky. No a takisto tu bola povinná politická korektnosť. Černoch mrdá bielu, biely mrdá čiernu, homosexualita. Tieto kvóty veľmi prznia čokoľvek čo i len trochu nádejnejšieho. ()

agentmiky

Tak nějak jsem čekal něco více než průměrný thriller, jenž by se ani tolik nevymykal těm, které si můžete pustit každý večer na Barandově. Dobře, co se týče audiovizuální stránky, tak na filmu vidíte, že nějaký peníz do toho samotného projektu byl investován, ale příběhově mě to moc nestrhlo. A to ta ústřední zápletka měla slibný potenciál. Bohužel ho tvůrci nedovedli do zdárného konce. Herecky asi OK, Sydney Sweeney si určitě otevřela dveře do Hollywoodu, dále i Ben Hardy nezklamal. Spíše zamrzí ta závěrečná třetina, kdy se díky těm všem zvratům stala z Voyeurů doslova a do písmene fraška. Chápu, že to vše bylo podané za účelem šokovat diváka, ale radši bych přivítal rozumnější zakončení. Takže shrnutí....Neurazí, nenadchne, ale osobně bych šáhnul po něčem promakanějším. Za mě 4,5/10 ()

Aljak

Zaujímavý erothriller, ktorý bol sám o sebe lákavý už len námetom voyeurizmu. A napokon to bolo lepšie ako som čakal. Od samotného začiatku ma to upútalo a pôsobilo to dosť tajomne. Potom sa dej síce trochu ustálil a jediné, čo gradovalo, bola posadnutosť Pippy a Thomasa ohľadom ich susedov. Veľký zlom (na tej výstave) bol vynikajúci, a parádne tu bol využitý moment prekvapenia. Ten záverečný revenge-twist bol podľa mňa dosť prehnaný a vôbec mi to nepasovalo do inak fundovaného konceptu celého príbehu. Sydney Sweeney si tu zahrala dosť odvážnu a zároveň naivnú rolu - a veruže bola najjasnejšou hviezdou celého filmu! Nebyť toho prepáleného konca, mohlo to byť aj na plný počet, ale tak či tak na solídne 4*. ()

M.i.k.e

devadesátkový thriller,který ve druhé půlce kupí zvrat na zvrat a i když je to místy celkem přitažené za vlasy,až do toho posledního mu to celkem vychází.Škoda pak toho úplně posledního,který je sice překvapivý (stejně jako ten před ním),nicméně vyvolá spíš nechtěný úsměv než cokoliv jiného a lehce tak zabije to "poučení",který se film snaží alespoň okrajově přinést.Body navíc za Sydney Sweeney,která je nejen velmi hezká,ale hlavně umí  celkem hrát.Třeba se jí někdy dočkáme i v něčem víc než thrilleru na jedno použití...60% ()

bourec

Ten film je pomalej, a nebejt v tý herecký kašně plný mrtvejch ryb jméno Sydney Sweeney, snad bych film po dvaceti minutách vypnul. Nakonec druhá hvězda za konec, kterej alespoň přinesl nějakou zápletku. Ale i tak slabota. 40%. ()