Severní vody

(epizóda)
  • Veľká Británia To Live Is to Suffer
Dráma / Mysteriózny
Veľká Británia, 2021, 57 min

Po uzdravení v misionářské chatrči se Sumner vrací do Hullu, aby požádal Baxtera o peníze na nový život. Dokáže porazit své démony? A viděl opravdu Henryho Draxe naposledy? (HBO Europe)

warrenur

Slusne ukoncenie so sice, miernym zadostucinenim, avsak nie happyendom. Co sa pocita. Callback-y a odkazy na ladoveho medveda mali v sebe urcite "mysterium". 65% Poucenie...majte alkohol pod kontrolou. :) ()

castor

Pětidílný, místy intenzivní seriál: úvod mdlý, střed poutavý i nepříjemný zároveň, finále už ale zase jede na trojku a bez překvapení. Kompaktní dějová linie se vytratila, stále víc jsme ponořeni do vnitřních stavů hlavního hrdiny. Právě Sumner (znovu) přežil, v misionářské chatrči nejprve vede zdlouhavé dialogy, následně zoperuje slepé střevo a po přesunu do civilizace narazí na Draxe. A nejen na něj. Finále jsem čekal jiné, silnější. ()

Frajer42

Bohužel, poslední 2 epizody úplně nedorovnaly vysokou laťku, kterou si seriál na začátku stanovil, což je škoda. S opuštěním lodi kvalita klesala více a více. Nicméně, celkově vzato se jednalo o hodně syrovou, originální a povětšinou nepředvídatelnou záležitost s vynikajícím obsazením, kde především asi 4 hlavní postavy neměly nejmenší chybu. [70 %] ()