Všichni lžou

• Španielsko Todos mienten

V přímořském letovisku Belmonte je klid. Dokud se neobjeví sexuální nahrávka místní středoškolské učitelky Macareny a jejího dospívajícího studenta Ivána, která vyvolá v městečku vlnu kontroverze. Zasáhne to všechny, zejména Macarenu, které se straní rodina i sousedé včetně Any, její bývalé nejlepší kamarádky a Ivánovy matky. Situace se však rychle vymkne kontrole poté, co je poblíž útesu nalezeno tělo jednoho z obyvatel Belmonte. Komu patří? A má to něco společného s kompromitující nahrávkou učitelky a žáka? (HBO Max)

zahadum

Do poslednej chvíle nejasná hra nervov...začne to ako nevinná nevera, ktorá otvára ale ďalšie komnaty hriechov. Páčil sa mi herecký výkon, kasting a hlavne forma akoby dvojitého posunu v čase. Výborný seriál ktorý keby mal o dva diely menej a zvyšok vyššie grády tak seriál na plnú paľbu ! 80 % ()

lialia

Super nápad s dějovými linkami. Celkově je to hodně svižné, plné zvratů, koukalo se na to dobře. Ale vadila mi častá nelogičnost konání postav v důležitých zlomech. Ostatně už sama úvodní zápletka mi moc nedává smysl. Takže na pochopení motivace postav jsem postupně v mnoha případech rezignovala a nechala se jen unášet dějem. Rozhodně to není nuda.Edit po druhé sérii - přehodnocuji z kriminálky na černou komedii a zvyšuju počet hvězd na pět. Bavila jsem se výborně! ()

Pepinec

Rozmohl se nám tu takový nešvar... Každej má teď pocit, že dokáže udělat peckovej seroš do deseti epizod. Tahle telenovela vydávaná za thriller má ale s poutavým seriálem společnýho asi tolik, co Vochomůrka se štíhlou linií. Když máš dejme tomu padesát věcí a všechny je smícháš mezi sebou, je to geniální taktika jak všechny zmást anebo seš prostě jenom totální magor? Nechte si tyhle filmový omalovánky ve Španělsku a posílejte nám sem jen vaše hezký holky. ()