Populární melodie se známými zpěváky a herci ze Silvestra 1975... Silvestrovský hudební pořad písniček populárních zpěváků, které jsou vystřídávány krátkými scénkami herců, mezi nimiž vyniká recesistní recitace básničky „Z mého života“. V hudebním programu mj. uslyšíte: "Za rok se vrátím", "Já mám devět kanárů", "Já líbám ručku vám, madame", "Dívka k rytmu zrozená", "Růžová krinolína", "Láska brány otevírá", "Yvetta", "Marnivá sestřenice", "Kávu si osladím", "Sbohem, lásko", "Babeta", "Slunečnice", "Tam za vodou v rákosí" a "Valčík na rozloučenou". (Česká televize)

slunicko2

Dobově typické nicméně silně nadprůměrné silvestrovské zábavě přidávají na atraktivitě nostalgie, hbitý střih a spousty tváří dnes už zesnulých umělců mého mládí. Podstatou pořadu jsou textově upravené písničky, které navíc občas zpívají zcela neočekávaní interpreti. ()

Šimpy

Vítejte v dobách, které neosvícené hlavy haní, ale lepší humor než tehdy už dneska nikdo nenatočí. SPousta zvučných jmen, výborných zpěváků a komikl pohromadě. A nejvíc mě potěšilo vidět pana Homolu, jak zpívá, že se motá po molu. :-D ()