Film sledující příběh mladíka Vana, jehož život se pomalu hroutí poté, co je jeho otec vinou autonehody upoután na invalidní vozík a Vanova matka rodinu opouští a nechává syna, aby se o něj postaral sám. Vana následně opustí i vlastní přítelkyně a jemu samotnému již nezbude nikdo jiný, než přátelé v podobě domovních zlodějíčků. Kartami života mu zamíchá až Doug, plavecký šampión, který se zrovna přistěhoval do Vanova starého domu a který mu rovněž ukáže, že "dokonalý život" není vždy takový, jak se na první pohled zdá. (Larrysbride)

Aluska88

S Normanem Reedusem jsem již pár filmů zhlédla, ale nikdy jsem si ho nijak víc nevšímala. Until now. Upřímný trailer na The Walking Dead jsem si pouštěla stále častěji a nejvíc jsem se těšila na pasáž "The sexiest redneck in Georgia." Zároveň v tom období jsem natrefila na tento film, který mě zaujal. Jedná se o vůbec první Normanovu filmovou roli a již v ní se projevuje jeho osobnost a styl. Cigárko, tetování and... he is just so cool:) A tak jsem se zase dostala do stádia "Stuck in love," které se u mě objeví ve spojitosti s nějakým hercem jednou za čas. Kompletní zažranost do čehokoliv, co se týká jeho osoby. Jeho postava Vana je zajímavá, stejně jako jeho vztah k Dougovi, jehož ztvárnil Chad Lowe (ten mě zase dostal v tragickém příběhu Mlčení srdce). Říkala jsem si, že je mi nějaký povědomý, zvláště ty jeho jiskrné, ale smutně vypadající oči. No, a konec filmu, ach jo... proč to nemohlo skončit jinak. ()