Kaifuku džucuši no jarinaoši

Kaifuku džucuši wa, Secuna te ni ireru! (E04)

(epizóda)
  • Japonsko 回復術士は、セツナを手に入れる! (viac)

HERGImanCZ

Hezké pro oči, ubíjející pro mozek. Začněme prvními několika minutami, které vypadají opravdu slibně. Hlavní protagonista se chová relativně jako sympaťák. Pak přichází scéna s vojáky, která se přímo vybízí k nějakému tomu menšímu znásilnění. Ale i tady přichází velké překvapení a všechny vlkoholky zůstávají neposkvrněny. Pomyslel jsem si, že kvalita seriálu začala stoupat. Pak ale Keyarga vytasí "rod" (reference na druhou epizodu), který skrývá tajemnou schopnost. Ejakulát, který z něj vychází, totiž dokáže posílit jiné osoby. A právě v tu chvíli jsem ztratil veškeré naděje, že to někdy bude lepší. Zbytek epizody proto shrnu jen krátce. Máme tu epický souboj, menší rozvíjení světa a k tomu jako bonus dvojitou nálož sexování. Na druhou stranu to vše zabíjejí náhodné schopnosti cucané z prstu a zbytečné vymýšlení důvodů, proč ten sex mít. Za mě by bylo víc akceptovatelné to, že chce Keyarga prostě zasunout svůj "rod" do všeho, co má prsa, než že se to odůvodňuje spermatem s posilujícími účinky. Kouká se na ten všechen obsah poměrně hezky, samotná hloupost ten požitek ale neuvěřitelně sráží a musel bych vypít lahev tvrdého alkoholu, po kterém bych se válel na zemi v kómatu a vlastních zvratkách, abych to mohl jen tak přehlédnout. ()