Kaifuku džucuši no jarinaoši

Kaifuku džucuši wa, dorei o kau! (E03)

(epizóda)
  • Japonsko 回復術士は、奴隷を買う! (viac)

HERGImanCZ

Zatím asi nejlepší epizoda z těch tří, ale... Třetí epizoda nám konečně alespoň trochu začíná odhalovat svět, ve kterém se bude pravděpodobně zbytek seriálu odehrávat. Dostáváme tu navíc o něco více z minulosti, což zase trochu opodstatňuje motivaci hlavního hrdiny. Jen mi přijde, že je na to možná už trochu pozdě, protože většina diváků si už udělala svůj obrázek po minulé epizodě a ten první pocit z postav je tady přeci jen o trochu silnější, než následné odkrývání motivací. Takže i když se tady chová hlavní protagonista z pohledu vnímání společnosti přijatelně, stejně se už nezbaví cejchu v očích diváka, který si s sebou nese. Sexuální scény úplně hodnotit nechci, protože tady záleží čistě na každém jednom sledujícím, zda je tenhle druh fetišů pro něj. Pokud bych epizodu měl hodnotit jako celek bez ohlížení se na zbytek, byl bych možná i hodný a dal jí jako takové vyšší hodnocení, kdyby ale tak očividně nevykrádala Shield Hera, který tohle všechno zvládá na jedničku, zatímco Redo of Healer je akorát vykrádající kopie, která originálu nesahá ani po paty. Já v zásadě nemám nic proti tomu, když se tvůrce silně inspiruje jiným dílem a přidá k tomu samotnému základu nějakou svojí myšlenku nebo své originální zpracování. Tady je ale jediná přidaná hodnota samotný sex, a to je za mě dost málo. ()

Kimkong

Návštěva nového města sužovaného nemocí. Nákup otroka, který je stejně zlomený jako hlavní hrdina. Navíc ukázka dosti brutálního zacházení s hrdinou partou tří deviantů. ()