Katakimiku

Idolky prostě nejsou nic pro mě a tohle nebylo výjimkou. Ale rozhodla jsem se tomu dát šanci, nejen zásluhou jednoho virálního tanečku, i když měl určitě svůj podíl na tom, že jsem si anime vůbec všimla, ale taky nadpřirozeno přítomné v seriálu mě zaujalo, takže teď jsem tady. Bohužel se k mému zklamání jedná jen o další "roztomilé holčičky dělají roztomilé věci" anime, seriál je pohádka o plnění snů skupiny holek (kterých tam je tak moc, že si je reálně ani nemůžete zapamatovat) a neřeší žádné problémy a vlastně nic byť jen trošku negativního. Vystoupení taky nebyly žádná sláva, hlavně po animační stránce to docela drhne. Hudebně to ušlo. 5/10 ()

DaweForeman

Trochu netypické pojetí anime o idolech. Jako obvykle klasicka, kdy skupinka načančaných holčiček v roztomilých kostýmkách se snaží být jedničkami. Tentokrát je do toho zamotán ale trochu prvek nadpřirozena, který to alespoň trochu odlišuje od ostatních anime. Bohužel to nestačí na to, aby to bylo něčím výjimečným, protože je to takové bez atmosféry, kdy si člověk neužije onu soutěživost a také onen smutný podtext, ze kterých prostě nečiší ty projevené emoce. Na to že je to hudební, tak jsem byl rozčarován celkem z první půlky, kde toho moc nebylo a začalo být teprve lehce až v druhé půlce a rozjelo se to až na konci. Obecně ale po hudební stránce není o co stát, kdy se to sice hezky poslouchá, ale není to nic úžasného. Většinu anime se tam spíše řeší vztahy mezi postavami nebo osobní rozpoložení. V závěru pak animace, kde toho nemůžu říct moc pozitivního, protože je to obecně celkem slušné, ALE ty animace těch vystoupeních jsou příšerné. ()