V tomhle prequelu k Armádě mrtvých přemluví tajemná žena bankovního úředníka Dietera, aby jí pomohl vyloupit údajně nejbezpečnější sejfy v Evropě. (Netflix)

moviefreak

Herec, scenáristka, režisér a producent? Áno náš milovaný trezorový antihrdina a zlolotor v jednom je to najlepšie z filmu Army Of Shit od Zacka Snydera. A tento comedy heist film nám ukázal aký šikovný je tento nemecký multitalent. Je film bomba? Nie, ale je jednoznačne jeden z TOP "feeling good" filmov tohto roka (2021). ()

Arsenal83

Vcelku zábavné a podľa mňa sa vydaril hlavne casting. Matthias Schweighöfer síce obsadil sám seba, ale lepšie nemohol urobiť. A že prilákal Nathalie Emmanuel je takisto fajn úlovok. Veď je to jedna z najkrajších Angličaniek vôbec a to hlavne preto, že ako Angličanka nevyzerá. Film netreba brať príliš vážne a potom sa môže celkom páčiť. Nijako neurazil a hlavne nemá v sebe korektný výplach, ako píše Jaro.Krafcik. ()

iXtr3m3

Veľmi silné tri hviezdy a tesne pod štyrmi. Pre mňa osobne to bolo celkom zaujímavé, fajn si to robilo srandu samo zo seba a úmyselne, herecký casting celkom vyšiel, humor bol slušný, akcia samozrejme v menšom, ale na druhú stranu pri tých snoch sa dá polemizovať o pokračovaní, pri ktorom to vyzerá asi fakt na nejaké buď cestovanie v čase, alebo naprieč dimenziami, ako to už niekto odhadoval aj na FandimeFilmu. Nechám sa prekvapiť a som veľmi zvedavý na záver trilógie. ()

blackkocour

Vytvořte si Hansovi profíky z gumového německého Jima Kariho, hnusného Onanuela (zřejmě, abych se začal stydět za své jméno), Wolverina, ale ještě když byl (stále) mlád, hackera Morfeusera, s fakt nabušeným nabouravacím noťasem, Hagrida s Al-Džíry, co vykouzlí a nechá zmizet pět kebabů za vteřinu, a dejte jim možnost vykrást například ten nejzabezpečnější nadnárodní korporát, s miliardou nejtěžších hlavolamů, ale od 7+, do ruk doktorský stetoskop, aby to ušatý Hurvínek, dokázal rozluštit jako Davinciho (ko)kód, a nechte jim více filmové náhody než rozumu, a pražské ulice aby se z honu po prašulí, stal hon na nového prezidenta. A kdyby k tomu došlo dost dobrých loupeží? Nevadí. Necháme to volně plavat do vod Mišnů Imposibrů, italských sejfů, snetčů a depčů, no a určitě Methjů hodí pár krutopřísných vtípků, které určitě uslyšel v Studio nepřátel, a v Kouzelném pasťáku. Na cestu sbalí pár šniclů, bratwurstů a nesymetrických sendvičů a zalatů ** Jediné, co má tohle společného s Armádou (Digi)mrtvých, je stejný co má společného Babiš, Šlachta a Mynář. Ano, uhádli jste, možná tak zprasený brindák od hoven. Jeden z dalších stovek filmů seřazeny do sekce: Spam. ()

Kienast

Solidní lupičská zábava, která je potřeba nebrat vážně a prostě si jen užívat toho co se tam zrovna děje. Matthias Schweighöfer to zvládá na jedničku jako herec a Nathalie Emmanuel je prostě krásně roztomilá v každém záběru. Osobně pro mne byla zombie apokalypsa rušivým elementem a klidně se to mohlo bez toho obejít. Celkově mi z toho vychází velmi solidních 6,5/10 ()

• V jedné cameo roli zde můžeme vidět americkou zpěvačku žijící v Praze Tonyu Graves. (DJMaroko)
  • Když tým Interpolu hlídá budovu kasina, ve kterém je poslední sejf, a Delacroix (Jonathan Cohen) rozhodne, že počkají do pěti do rána, při pohledu na Beatrix (Noémie Nakai) na obrazovce vedle ní nejdříve vidíme čas 8:43:47, poté 8:43:56 a pak znovu 8:43:47. Na konci scény se čas změní na 24hodinový formát místo původního 12hodinového. (Anyk)
  • Ve filmu se na okamžik objeví český stand-up komik Tigran Hovakimyan v roli místního policisty. (RanuncuL)

Armáda mrtvých se oficiálně dočká dvojky

Armáda mrtvých se oficiálně dočká dvojky

23.07.2021

A je to oficiální. Netflix potvrdil, že nedávný akční zombie thriller Armáda mrtvých od režiséra Zacka Snydera dostane pokračování. Snímek měl již před premiérou potvrzené dva prequely, hraný Army of… (viac)