Burrow

Krátkometrážny / Animovaný / Komédia
USA, 2020, 6 min

Mladá zaječka se pokouší vykopat noru svých snů, ale ať už zamíří jakýmkoliv směrem, neustále naráží na domovy ostatních zvířat žijících pod zemí. (HellFire)

Slarque

Jednoduchý příběh pro děti beze slov o zajíci snažícím se postavit si doupě svých snů si vystačí s jednoduchou animací. A dokazuje pravdivost rčení, že méně je někdy více. ()

Stanislaus

Burrow nestaví na nijak komplikovaném příběhu s nějakou překvapivou pointou, nýbrž na přímočarém, ale o to více milém vyprávění, jež zahřeje u srdíčka, a díky neokoukané animaci a svižné hudbě potěší oči i uši. Kdo by to byl býval řekl, že pod zemí bydlí tolik zvířatek. ()

HellFire

Vynikající příběh o zajíčkovi, který touží po vlastní noře, ale ať už kope kdekoliv, neustále naráží na ostatní zvířata. Roztomilá animace. Kdyby Disney raději použil tento typ animace namísto tradičního okoukaného 3D... ()

ScarPoul

V duchu tých najkrajších rozprávok čo som mal možnosť vidieť ako malý chlapec. Krásne pripomenutie, že dakedy sa to dalo aj takto. ()

Kobitch

Já vám nevím. Na jednu stranu je to roztomilé a občas i vtipné, na druhou stranu… zase ten Pixar? Tentokrát sice nejde o generický 3D animovaný kraťas, poněvadž jde o kreslený 2D animák, což je – považte – naprosto něco jiného! Ale animace se mi líbila, zajouch byl roztomilý… tak co mi vlastně tak vadí? Nevím, prostě mi to přišlo šablonovité, bez nějakého většího nápadu a s tisíckrát omílaným poselstvím, že na světě je nám dobře spolu. Možná kdybych těch Pixarovek neviděl už tolik (ano, v každém ročníku musí být naplněna kvóta „alespoň jeden Pixar/Disney animák“), pravděpodobně by se mi líbil mnohem víc. [Oscary 2020] ()