Odhalená tajemství, zlomená srdce a nečekané rozuzlení. Tuhle partu kamarádů čeká hodně divoká oslava Silvestra. (Netflix)

Fr

„CO JE TO? NĚJAKÝ KLÍČEK…“ /// Týnejdžerskej večírek, kterej se trochu (?) zvrhl. Chlast, píchání, drogy…a absurdní situace, který končej hromaděním mrtvol. Má to svoje kouzlo. Taková vtipná týnejdžerská smrtící zábava. Nenáročný, ale nijak neprudící jednoduchá blbina. /// NĚKOLIK DŮVODŮ, PROČ MÁ SMYSL FILM VIDĚT: 1.) Myslím, že se naše silvestrovská párty trochu zvrhla. 2.) Nikdy jsem nebyl na žádný párty. /// Thx za titule „Mirka Mireková“. /// PŘÍBĚH *** HUMOR * AKCE * NAPĚTÍ * ()

jedna_vrana

Nemyslím si, že toto je film primárne určený pre tínedžerov, hoci je o nich a nesmierne divokej silvestrovskej oslave. Opäť film, na ktorý musíte mať správnu náladu, lebo je prešpikovaný takými absurdnosťami, až zistíte, že sa bavíte. Nie je to novodobý Pulp Fiction ani Kill Bill, ale tvorcovia majú zmysel pre čierny humor a nič im nie je sväté. Už len začiatok – vyšetrovanie celého prípadu – a pochopíte, že v takomto duchu sa bude tváriť celý film. A vlastne potešil aj záver. Zábavné, bizarné, vulgárne, extravagantné a poľské. ()

cskomando

Po dlouhé době Polsko excelovalo (alespoň mě to zaujalo). Popravdě, že to bude až takhle cáklé, ujeté a vtipné tak to mě mooc mile překvapilo. Každopádně nenechte se odradit začátkem filmu, protože ta pravá jízda teprve přijde, až se děj vrátí do doby zpět, než došlo k nechtěnému epickému samo-vyvraždování osob :D Nejedná se v žádném případě o HOROR! Děj je totálně ujetej, každá postava snad žije v jiné dimenzi a vyklubou se z nich totální hov*da, kteří si neberou servítky absolutně s ničím. Vtipných scén a hlášek tu je dostatečně. Dlouho jsem se nezasmál v takovéhle nevinné atmosféře, která se promění v tvrdý boj. K tomu všemu nám zahrají Mötley Crüe - Kickstart My Heart a to v ten nejlepší moment vyvrcholení filmu. To byla jízda :D ()

Jaro.Krafcik

Nie zly pokus o komediálný a thrillerový film od Poliakov. Dokonca Česky dabing prekvapil. Už rarita na netflixe. Dalo sa pozrieť aj keď začiatok mal veľmi pomalý rozbeh. Ale potom to chvalabohu prišlo a malo to celkom dobrú zápletku. Takú párty by asi nikto nechcel zažiť. Ten svadobný koniec si radšej odmyslím. 3* ()

J*A*S*M

Pokud je vám zhruba mezi 13 a 17 roky a máte mozek v rozkroku, tak v tomhle novém polském komediálním snímku, který lze shrnout slovy >víno, ženy, zpěv, krev< možná najdete svůj "film roku". Pro ostatní to bude neškodná zábavná taškařice, na zabití nudy dobrý. Netlfix každopádně tímhle střelil gól, pro jeho teenage cílovku ideální věc - u tohodle jednoznačně platí, že je to debilní, a proto se to bude líbit. Jenom by mě teda zajímalo - kolik se do v tomto snímku použitého typu zbraně reálně vejde nábojů? :D ()