Odhalená tajemství, zlomená srdce a nečekané rozuzlení. Tuhle partu kamarádů čeká hodně divoká oslava Silvestra. (Netflix)

Arsenal83

Prvá polovica bola veľmi zaujímavá a vtipná a keby to ostalo takto ladené až do konca, šlo by o výnimočnú komédiu. Ostalo však len pri naladení, potom sa to začína zamotávať do vulgárnosti a násilia a zbytočné náboženské vsuvky humorné neboli. Film je dobrou pripomienkou pre ďalších filmárov, že menej je niekedy viac a ak to v nejakej fáze začnete síliť, potom sa kvalita stráca. ()

cskomando

Po dlouhé době Polsko excelovalo (alespoň mě to zaujalo). Popravdě, že to bude až takhle cáklé, ujeté a vtipné tak to mě mooc mile překvapilo. Každopádně nenechte se odradit začátkem filmu, protože ta pravá jízda teprve přijde, až se děj vrátí do doby zpět, než došlo k nechtěnému epickému samo-vyvraždování osob :D Nejedná se v žádném případě o HOROR! Děj je totálně ujetej, každá postava snad žije v jiné dimenzi a vyklubou se z nich totální hov*da, kteří si neberou servítky absolutně s ničím. Vtipných scén a hlášek tu je dostatečně. Dlouho jsem se nezasmál v takovéhle nevinné atmosféře, která se promění v tvrdý boj. K tomu všemu nám zahrají Mötley Crüe - Kickstart My Heart a to v ten nejlepší moment vyvrcholení filmu. To byla jízda :D ()

Olík

Teenage mormedy stylu, kdo dnes přijel na mejdan, nemusí mít strach, že by ho ráno bolela hlava. Sex, drogy, chlebíčky a krev od sousedů szukamplecaků….docela jízda na národ, který odmítá potraty. Silvestrovský večírek, na který jste nepřišli řešit teorii relativity, ale jenom vypnout a nechat se polévat tělními tekutinami. ()

Praxis

V životě jsem viděl hodně dobrý filmy, hodně špatný filmy, hodně divný filmy. Ale všechno tohle strčil do škatulky tenhle mega ulítlej film Všichni moji přátelé jsou mrtví. Top z topových filmových scén v samotném závěru. Řval jsem smíchy! Přátelé, PláPoláci natočili něco, čímž strčili celou slavnou hollywoodskou produkci do kapsy. Naprostý luxus!!! K dokonalosti možná pár zbytečností. Filmové guilty pleasure roku 2021! 80% (jo, předpokládám, že je to mířené na puboše, ale dneska se ve mě ten puboš probudil). ()

darkrobyk

„Uáá! Moje implantáty!" Tak já nevím. Silvestrovský večírek skončil masakrem. To není spoiler, to je začátek tohohle v první řadě dramatu. Jo, místy vtipné, ale více smutné. Většina postav se raduje a juchá, jenže jak se začnou odkládat masky, všechno je jinak. Přetvářka ustoupí realitě a první konflikty na sebe nenechají dlouho čekat. A pak se objeví ten prokletý klíček. Asi jsem čekal větší bizarnost, nebo jinak, celou dobu jsem měl pocit, že se autoři chtějí více odvázat, ale cosi jim v tom brání. S ohňostrojem samozřejmě vypukne to pravé, jenže závěr filmu se nezadržitelně blíží. Snad v alternativní realitě... Potěšil mě retrosoundtrack - The Rolling Stones, L. Braniganová (Gloria), Donna Summerová (I Feel Love), Mötley Crüe, The Animlas... Jako celek dobré, konec výborný. Jen ty kecy ve více jak první polovině mě moc nebavily.... ()