Hadrový králíček se zplihlýma ušima a špatnou pamětí vyrazí hledat klučinu, kterého má moc rád. Cestou za svým nejlepším kamarádem pak zažije velkolepé dobrodružství. (Netflix)

Macinkacz

Pěkná animovaná minisérie, které rozhodně není pro mimina, i když tak na první pohled působí. Chyby to má a né zrovna málo, ale pokud mám hodnotit příběh, tak ten byl moc fajn. Pro dospělého odpočinkovka, ovšem mým dětem se lehce vařil mozek, chrlily na mě spoustu otázek, na které jsem bohužel neznala odpověď - prostě některé děje nemají reálné vysvětlení. ()

Teachman

Námět a zápletka: 9/10 ... Vizuální stránka: 10/10 ... Soundtrack: 8/10 ... Didaktický potenciál: 8/10 ... Celkový dojem: 9/10. Neskutečně silný příběh, který stojí za pozornost. Oceňuji hlavní myšlenku a také způsob jejího zpracování. Doporučuji ke zhlédnutí. ()

anniclare

Škoda, že celkové hodnocení na ČSFD působí, že tento seriál za moc nestojí. Naopak! Jedná se o dost silný emotivní příběh, který má spoustu věcí co nabídnout. A věřím, že si v něm každý najde, co potřebuje. ()