Reklama

Reklama

Asi se zblázním

  • Španielsko Crazy About Her (viac)

Obsahy(1)

Adri se nechá přijmout na psychiatrii, kde se léčí žena, do které se zamiloval. Jenže brzo zjistí, že dostat se odtamtud nebude tak snadné. (Netflix)

Videá (1)

Recenzie (21)

Aljak 

všetky recenzie užívateľa

Popis k filmu síce predznamenal teatrálnu záležitosť, no napokon musím uznať, že to bolo vcelku vydarené a moje obavy ohľadom prehnanej teatrálnosti (ktorú fakt nemusím) sa našťastie nenaplnila. Koncept filmu výborný, a hoci to bolo miestami predvídateľné, tak ani v tomto ohľade to nebola napokon až taká prekážka. Postavy boli sympatické, dialógy mali dôvtip, bola tu dráma, bola tu romanca, dokonca aj pointa veľmi príjemná, takže celkový dojem bol viac než dobrý. Španielom sa tento film skutočne vydaril, a páčil sa mi oveľa oveľa viac ako Toc Toc, čo je tiež španielsky film (avšak skôr konverzačka) s podobným zameraním psychických porúch. Každopádne, Loco por ella si zaslúži 4*. ()

Pethushka 

všetky recenzie užívateľa

Ono je to fajn, když někdo dokáže vážné téma zpracovat do příjemné komedie. Navíc, já si nemůžu pomoct, ale nic mi v poslední době nezní ve filmech tak hezky, jako španělština. Mám pocit, že čím bláznivější postavě jde tenhle jazyk z úst, tím lépe a víc sexy zní. Obvykle mám tendenci Španělsku trochu nadržovat, ale v tomhle případě musím uznat, že jsem nakonec docela zklamaná. Film má sice pár silných momentů, na který mě vážně bavilo koukat, ale jako celek diváka příliš neohromuje. On je ten děj v podstatě nuda, která postrádá jakékoliv překvapení, nebo něco, u čehož byste si řekli, že jste to nečekali. Prostě to proběhlo, skončilo a já moc nechápu, kdy se ti dva stihli zamilovat. Protože já mám dojem, že jsem u toho nebyla. 3* ()

Reklama

EvilPhoEniX 

všetky recenzie užívateľa

Film má poměrně fajn nápad o muži, který se dobrovolně nechá příjmout na psychiatrii kvůli ženě, do které se po první noci zamiloval, ovšem podepíše smlouvu a už se nebude moct dostat ven a žena nejeví příliš zájem. Chvílemi jsem doufal, že Španělé se povezou na úspěšné vlně Toc Toc, přece jen podobné postavy, avšak humorná stránka zde šla bokem absolutně, pobaví maximálně tak paní s Tourettovým syndromem, ale zbytek pacientů je trestuhodně nevyužitý. Škoda, že místo komedie se film zaměřuje spíš na romantiku, drama a emoce, což já rozhodně nevyhledávám. Ušlo, ale mohlo být lepší. 5.5/10. ()

Lacike 

všetky recenzie užívateľa

Pekný mix drámy, romantiky a komédie odohrávajúci sa na psychiatrii kam sa nechá zavrieť jeden chlapík kvôli žene s ktorou strávil jednu noc. Lenže ona trpí maniodepresívnou poruchou, takže získať si ju nebude pre neho také ľahké. Bavila ma každá stránka filmu. Komediálna je tak akurát vtipná a nikdy nie je trápna. Tu vyniká hlavne pacientka s tourettovým syndrómom. Chémia medzi ústredným párom funguje na jednotku a a máme tu aj bonus v podobe vedľajšieho páru, ktorý sa dá dokopy. No a dramatická stránka ma dojala u línie s pacientom, ktorý pred malou dcérou neustále predstiera, že je doktor. Tak prečo len tri*? Občas tam sú hluché miesta a finále je tak naťahované, že mi pripadalo nekonečné. Plus tá naháňačka je trochu WTF. Ale zase to pekne uzavrela posledná scéna, ktorú si každý môže vyložiť jak chce. Romantici ako happyending a cynici ako koniec peknej krátkej rozprávky. Zatiaľ dávam 3* a na štyri možno zvýšim, keď to po čase znova uvidím niekde v TV. 7/10. ()

Arsenal83 

všetky recenzie užívateľa

Výborný námet. Je naozaj vtipné po one-night-stande zistiť, že dievča, do ktorého ste sa zamilovali, je zavreté v blázinci. Ako sa k nej dostať? Za tisíc eur sa už nejaký doktůrek nájde, ktorý vám vydá ten správny papier. Škoda, že po 40 minútach film skĺzne s nábehu na bláznivú komédiu do romantickej sféry, čo mi až tak nevadilo, ale toho vtipu výrazne ubudlo, pobavil ma až na konci politicky nekorektný šéf a výrok: "No a čo, som bipolárna, tak som zmenila názor." Inak, kto by povedal, že Inma Cuesta má už po štyridsiatke? Vyzerá tak mlado, že jej partner má v tomto filme o 10 rokov menej... ()

Galéria (24)

Reklama

Reklama