George Washington s motorovkou a masivní pivař Sam Adams v téhle parodické verzi americké války za nezávislost Britům ten jejich čajíček pořádně osladí. (Netflix)

Trevor

Povedzme si to takto ak by sa niečo podobné natočilo o dejinách Česka či Slovenska asi by sme s tým mali väčší problém, dejiny štátov nacistických nás zase až tak nezaujímajú ale ono to zase až taká skvelá satira či komédia nebola. A záver s právami žien, vrátením pôdy Indiánom či právom držať zbraň v podaní belochov (ono pochopiteľne členovia afroamerických či hispánskych gangov si s legálnym držaním zbrane starosti nerobia) iba podčiarkol význam tohto projektu - množstvo primitívnych nadávok od primitívnych autorov s cieľom zosmiešniť históriu vlastného národa a pokračovať v šírení nenávisti a polarizácii spoločnosti, pretože za malou mlákou film rezonuje určite viac ako u nás. ()

iXtr3m3

Slabé s odretými ušami tri hviezdy. Menej vtipu, ako by človek očakával, resp. takého vtipu, ktorý by človek očakával, toto bolo pre čisté americké redneck (sub)publikum. Oceňujem originalitu resp. šialenosť pri spracovávaní témy a narábaní s historickými postavami, oceňujem gore, ale to je tak v podstate všetko. Za odvahu takéto niečo urobiť dávam 50%, ale ani o chlp viac. ()

ondraondra

Dostal jsem přesně to, co jsem čekal. Stupidní film, který se až moc snaží být vtipný. A moc mu to nejde. Je to takový ten typ humoru, který sází na přehnaný vulgarismus a násilí. Takže kdyby mi bylo 10 let asi bych si to užíval. Popkulturní odkazy jsou fajn a závěrečná bitva taky ujde. Jinak je to celkem nuda. 4/10. ()

Slasher

Tým velkých amerických postaviček kope červenokabátnický prdele a bojuje za deklaraci nezávislosti, pivo místo čaje, ideál svobody & zk*rvený demokracie - podobný sranda animák (krev kozy fuckování) tu snad nebyl od El Superbeasto. Byl jsem zvědav, jak to bude vyladěný pro stránce humoru, politiky a historie v právě vyhrocený době, kdy se v USA řádně kaje a zpytuje... Výsledek: úplně nenasere ani rýpavý woke blbečky, ani maga vlastenecký tupce :) Místy ztrácí dech a optimálně bych o něco posekal, v celku ale sympatická pohodička na oddech, potěšil "BLACKsmith" Killer Mike a pár songů v playlistu. Nezlobím se pokud přijde pokračování. ()

CaptainCzech

Téma a animace vypadli zajímavě a tak jsem tomu dal šanci. Bohužel až na několik povedených scén a narážek na historii USA jsem se u filmu poměrně nudil a kolikrát se v něm mluvilo zbytečně moc sprostě (a to jsem fanoušek South Parku). Každopádně je to šílená jízda, která mě bohužel nesedla i když potenciál tam je. Za mě standartní 2* ()