Koncert orchestra Bratislava Hot Serenaders

(koncert)
všetky plagáty
Hudobný
Slovensko, 2020, 63 min

Bratislava Hot Serenaders je unikátny orchester, ktorý pod vedením trubkára Juraja Bartoša oslavuje tento rok 30. výročie  svojho vzniku. Orchester patrí medzi svetovú špičku v autentickej interpretácii jazzovej hudby tohto obdobia, dôkazom sú ocenenia z európskych festivalov, ako aj pozitívne ohlasy a kritiky z celého sveta. Ponúkame vám profilový koncert tohto unikátneho hudobného telesa, ktorým vás bude sprevádzať Jozef Kuriľák, Miloš Stančík a Juraj Bartoš. Špeciálnym hosťom koncertu bude pán Milan Lasica. (RTVS)

Marze

Nevěděl jsem, že existuje obdoba orchestru našeho Ondřeje Havelky Melody makers. Hot Serenades "se obléká do dobových kostýmů, hraje na dobové hudební nástroje a dokonce se pánové snaží vypadat staře, což se jim nedaří". A mají dvě překrásné a milé zpěvačky. Zhruba ve čtvrnácté minutě zazpívá cover hudebně nadaný Milan Lasica. Na tango musíte být připraveni, vyladěni, osamoceni, ochotni přijmout druhého a vytvořit s ním jedno tělo. Ale také být připraveni, že po deseti minutách váš partner naváže očima kontakt s někým jiným a řekne vám "těšilo mě". To samé můžete udělat vy, ale vyhněte se párům. Ke shlédnutí v archivu Slovenské televize https://www.rtvs.sk/televizia/archiv/16875/255685#30 ()