Boba Fett sa spája s Fennec Shand. (Disney+)

PKD

Zatím nejlepší díl vůbec. Samoz., že to nejni žádný zázrak, ale to fakt někdo čekal další 2.s. Mandarinky? Já tedy ne. Tato minisérie jest sice převážně vzpomínková (jak to tak z 80% vypadá) ale jestli i ve zbývajících dílech budou zpětné ohledy do minulosti takovéhoto druhu, tak já říkám ano Ta 4. je tedy samoz. za znovunabývání movitého majetku Boby Fetta, zde konkrétně jeho divné lodi (jak ji již dlouhá léta nazývám, už jen z toho důvodu, že když tam vlezete do kokpitu, ležíte na zádech, checht) Otrok 1, esli se nepletu. Černý wookie (doufám, že ho hraje černoch, aby to bylo správně a moderně hyper PC, haha) vypadá ještě nasraněji a působivěji, než v comicsech. Ovšem, na Nuláka a BT nemá.;-) A kybernetický salon, jakoby vypadl z nějaké undergroudové verze GITS. Taky jsem rád, že vidíme, co se dělo ihned po jistém díle z výše zmíněného Mandarinky. Sice toto vše, včetně samotné série je pro některé lidi (kterým se prostě nezavděčíte, páč jim se nelíbí ani asi jediný a inovativní SW příspěvek a sice SW VIII a s tímto mají též problém, že to zase není inovativní, asi by se už definitvně meli ujasniti, co vlastně chtějí ) plytké apod. ale já jsem tedy od SW nikdy neočekával Bergmana či co. Po prequelové trilogii jistě ne. Když pominu SW III. A od tohoto projektu jsem nečekal nic a ani si zprvu nebyl jist, zda ho vůbec budu sledovati a nakonec jsem dostal něco. Včetně opětovné návštěvičky i s lodí pana pouštního Sarlacca, u Vybuchlé Jabbovy výletní bárky 1, č.p. neznám. U Ahsoky budu míti ovšem poněkud vyšší nároky. To zase jo. A u Obíka se nechám překvapiti. Tak. ()

-bad-mad-wolf-

Minulá epizoda měla jen rancora, tahle je na nerdgasmic momenty bohatší (přičemž zejména Sarlacc revisited kdekomu utrhne genitálie). Předvídatelnost a povinný fanservice zůstávají, ale moc hezky to bobtná a moc hezky se na to kouká. Když těsně před závěrem zabrnkají TY správný notičky, je vymalováno. ()

filmfanouch

Čtvrté epizody seriálu The Book of Boba Fett se ujmul Kevin Tanchaeroen, zkušený režisér různých seriálů. I jemu se podařilo udržet laťku a dokázat, že The Book of Boba Fett rozhodně není po Mandalorianovi poklesem. A hraných seriálů ze světa Star Wars se očividně nadále ujímají lidé, kteří jsou rádi, že mohou tento svět prozkoumávat.   Po zdrcujícím finále 3. epizody v rámci flashbacků předcházející 2. sérii Mandaloriana se děj uhýbá k setkání Boby Fetta a Fennec Shand. Dojde tak k propojení s 1. sérii Mandaloriana a následně zábavnou snahu o vloupání se do paláce Jubby Hutta. A dojde přitom k získání staré známé lodi, vyrovnání účtů a také opětovné konfrontaci se Sarlaccem.   Je zábavné sledovat, jak se z Boby Fetta a Fennec Shand okamžitě stává sehrané duo a jejich heist mise dokáže, že snad byla tahle dvojice pro sebe stvořena. Vizuál je přitom nadále parádní, hudba dvojice Ludwig Göransson/Joseph Shirley stejně tak a v průběhu opět může následovat bingo ohledně toho, kolik odkazů ze světa Star Wars jde v průběhu epizody nalézt. A minimálně celá sekvence se Sarlaccem dokáže navodit parádní husinu.   Hlavní linka poté nadále láká na válku mezi Bobou Fettem a Pykey. Boba Fett nadále rozšiřuje svůj tým a dostává minimálně jednu silnou posilu, která dokáže, že by nikdo neměl podceňovat velké chlupáče z Kashyyku. A finále navíc naznačuje, že příště dorazí známá postava, která k seriálovému Boba Fettovi vyšlapala cestičku. Dá se tudíž očekávat, že i ve zbylých 3 epizodách seriálu bude o co stát..... ()

liskam

Od začátku, (kdy mě seriál vyloženě sral) se postupně a výrazně zvedá po všech stránkách. Takže už myní mohu říci, že se na 5 díl těším. Což jsem po prvním a druhém díle opravdu nečekal... 4 díl-80% ()

Lenka.Vilka

Neb jak se z Fennec stalo, co se stalo a jak se dala dohromady s Bobem za zvuků příšerný muziky,  která mi tam vůbec neseděla. Ale tak naštěstí slib závěrečného tónu dalšího tanečníka tenhle díl hodil ze tří hvězd na čtyři. Né, kecám, čtyři bych dala tak jako tak ;) :O mrk, mrk... ()

Martrix

Jestli byly vzpomínky Bobana na to jak vlastně přežil fajn, tak teď už to tvůrci s těmi flashbacky přehání. Věděli jsme už od první epizody, že Bobeš zachránil Fenku a že se uprdelil v Hutthouse a přesto najednou tři čtvrtiny epizody sledujeme, jak se to stalo.  Z pohledu vývoje děje, total zero, tomu se ani nedá říct vařit z vody, to je prostě jen obrázkový kalendář. Tzn. typická epizoda, která nic nikam neposouvá, ale spustí slinné žlázy všem fanouškům, kteří prostě milují všechno SW. Naštěstí to vcelku vynahradí ta nevzpomínková čtvrtinka, kde se aspoń něco řeší. Úplně mě ale fascinuje, jak si tvůrci pohrávají s diváky, jako s loutkami. Stačí třívteřinový hudební motiv Mandorínkomana v tom správném kontextu a matky letí pro mopy, aby vytřely loužičky pod svými nerdíky. Ano, tohle je fanservicová matrjoška. Fanoušové dostali Krsťu a teď další cukřík...objeví se jetpakář ve zbroji z adamantia. A já jsem si jistý, že to není zdaleka všechno...protože co se děje týče, nemají tvůrci co nabídnout, takže musí doručit další figurky, aby byl ten adventní kalendář co nejpestřejší. PS: Ale uznávám, že vizuál je luxusní. ()

Sany33

Príbeh: Dostávame sa do minulosti a sme svedkami stretnutia Bobu a Fenek. Ako sa stala jeho dlžníčkou a postupne pravou rukou. Boba získava postupne svoju zbroj aj impérium. V súčasnosti sa pokúša zjednotiť jednotlivé klany v boji. Prevedenie: Príbeh sa posúva veľmi pomaly a veci, ktoré boli od začiatku zrejmé sú nám teraz iba ukázané vo flashbackoch. je nutné to znova rozprúdiť lebo seriál z môjho pohľadu strašne stráca šťavu a už druhá časť ma nudila. 45% ()

Milano33

Flashback, ktorý nevnáša do série nič vyslovene nové, áno, bolo nám síce ukázané prvé stretnutie Boba Fetta a Fennec, počiatky ich vzájomnej spolupráce, znovunadobudnutie strateného vlastníctva, no a ešte sme nazreli i do útrob Sarlacca, ale to nemení nič na fakte, že ustavične prešľapujeme na mieste. Od seriálu som nečakal žiadny svetoborný príbeh, ale ten scenár ja vážne plytký a miestami aj dosť skratkovitý. Na konci to vyzerá, že pôjde už naozaj do tuhého, nakoľko vojna je na spadnutie a Bobovi sa hoci nepodarilo vytvoriť vojnovú alianciu, ale aspoň docielil neutralitu ostatných hláv rodín podsvetia Mos Espy. A nesmiem zabudnúť ani na to, že Boba má nového rekruta, ktorým je práve Black Krrsant. ()

kenkaku

Když už je starší linie nudná, je ta druhá ještě nudnější. vážně nechápu proč to nešlo vyprávět lineárně. Navíc, opravdu si nemůžu pomoci - jakákoliv scéna ohledně “modifikací” působí komicky (spíš jako parodie). A vzhledem k tomu, že jsme v polovině série, vidím to jako definitivní záležitost: Mandalorian je lepší. ()

MiniMinion

Rozhodně zlepšení po minulém týdnu, i když na druhou epizodu to stále nesahá. Opět jsme strávili většinu času v minulosti, což by bylo fajn kdybychom nevěděli, jak to všechno dopadne. My to ovšem víme, a tak flashbacky trochu ztrácejí na významu, a ne vždy funguje to propojení mezi nimi a současností. S flahbacky je ovšem asi konec, takže nás snad čekají 3 nabité díly. Jinak ale solidní epizoda, trochu pomalá ale zároveň nezapomněli na akci, takže to ve výsledku vyšlo dobře. Hromada easter eggů a odkazů na různá zákoutí Star Wars lore. První přímé propojení s Mandalorianem, a jestli na nás nechystají nějaký trick a là Raplh Bohner, příští epizody budou v tomto ohledu ještě zajímavější. Pořád nejsem fanda Vespa gangu, ale líbí se mi, jak jsou inspirovaní Mods z Londýna, nečekal bych, že něco takového kdy ve Star Wars uvidím. A také nám do Star Wars přivedli Thundercata, takže se nezlobím :-). Solidní, ale od dalších tří epizod očekávám nářez. 7.5/10 ()

RoneXxXD

Tak, a jsme v půlce! Oh no... Další zbytečně skvělý díl, a k tomu dokonce je i Filler! 10/10, miluju tento seriál a verzi Bobby, jež nám tito tvůrci přinesli. Bylo úžasné, že jsme konečně opakovaně viděly záchranu jeho asistentky, a bylo velice skvělé vidět Slav -- teda Firespray v akci. Těším se na příští týden. ()

tomik99

Zbytečný flashback již stokrát řečeného. Spíš mě zaráží ten časový posun. V minulém díle zvítězilo Impérium a nyní se flashbacky srovnaly s časovou osou. To se Boba fakt těch pět let potuloval sám pouští za společnosti Banthy? Hrozně se to vleče. Ale snad už to byl poslední flashback... I když některé scény byly fajn (Sarlacc), nemůžu se zbavit pocitu, že ta jednoduchost scénáře mi čím dál tím více vadí. Celkově mi epizoda přišla zbytečná... A jediná nová scéna ze současnosti je ta z traileru. ()