Boba Fett si musí poradiť s dvomi veľmi odlišnými hrozbami. (Disney+)

-bad-mad-wolf-

(prej SPOILER) Jako jo, je tu ten OMG WTF badass supermoment, kdy DANNY TREJO přiveze Bobovi novýho RANCORA!!! No. Zbytek je tak trochu chudej příbuznej, což je divný, když je ten příbuznej ve skutečnosti pěkně prachatej. Zatím se zdá, že se současnej příběh s verbováním Fettova služebnictva nakonec setká s retrospektivní Tusken linií (otázka nadcházející války a vlády), což nemusí bejt navzdory předvídatelnosti špatně, ovšem za překvápko budu rád + můžeme začít uzavírat sázky, zda si v sérii střelí nějaký cameo Mando. Jinak se tou nostalgií necham šolichat rád, ne že ne. ()

Stingray

Tahle epizoda asi konečně začíná rozehrávat hlavní příběh. Pykové budou pykat! A tušim, že Bobba se do Mos Espa nebude nechat nosit na nosítkách..rýsuje se velmi zajímavej “dopravní prostředek”! Jen mi dost vadila ta honička, narozdíl od minulé super jízdy s vlakem na speedrech mi tohle přišlo jako pronásledování šlapacího auta důchodcovskejma elektrovozíkama.. ()

RoneXxXD

Boba fett legendy: Největší borec a antihrdina z celé ságy, jeho jméno je po galaxii známé a každý k němu chová respekt i strach když ho vidí. Boba fett aktuální éra: No... V Mandalorianovi to vypadalo nadějně, pak náhle v seriálu otočil o 180 stupňů a je naprosto useless bojovník a prakticky naprosto neznámý bojovník jehož jméno říká naprosté nic... Jo, a taky správnej chlap, takovej Geralt prakticky, akorát bez skillu. Celej tenhle seriál je naprostá diskredibilita původní legacy Boba Fetta, je to naprosto, a teď doopravdy i dle nových SW měřítek, useless charakter. No nic, pokud chci kvalitu, holt počkám na Mandaloriana. A opravdu, nejde jen o to, že Fett je prostě jinej, ale doopravdy to psaní, dialogy a akce nejsou žádná kvalitní práce - což na konci této epizody jen potvrdilo, že epizodu dělal Robert Rodriguez. Mimochodem, neustálé sundávání a nasazování helmy je supr taky no. Alespoň cameo Dannyho bylo pěkný. Každopádně gratuluji, povedlo se jim zničit naší jedinou postavu, kterou jsme respektovaly stejně jako Vadera. ()

Hellierer

Uff. Tentokrát se skoro celá epizoda odehrává v "přítomnosti" a docela to bolelo, jelikož po většinu času převládá cringe. Mladí cosplayeři, otřesná honička, čím dál více do očí bijící efekty a ukázka hlavní zápletky, která příliš zajímavě nevypadá (a postavy tomu taky moc nepomáhají). Ale abych jenom nehanil, tak třeba příchod Rancora byl příjemný fan-service. ()

PISTA226

Jako fakt?! Naprostý zklamání jako zatím všechny předchozí díly. Nedokážu to už ani brát vážně, když vidím náhodně přidané moderní "puberťáky" s barevnými motorkami, které vůbec nepatří do starwars. A následná vizuálné UBOHÁ spídrohonička, která nejenže je naprosto směšná i vůči příběhu a postavám, ale i první Star Wars filmy z 20. století měli lepší efekty. Někdo tu říkal něco o skvělé bojové scéně s Wookiem? Ne! Vždyť ten wookie ani nevydává správný zvuk jako jeho rasa! A ta akční bojová scéna byla strašná, tomu se ani nedalo říkat boj. Jednoduše ho stačilo zastřelit. A i když se obličejově Morrison hodí na Fetta, tak bohužel jeho herectví stojí za prd. Napětí nulové. Fandím nejvíc Huttům, kteří jsou tu jediný apsoň hezky vizuálné spracovaní. Další špatný díl, ale nevzdávám to a těším se na pokračování. ()

• První záběr dílu ukazuje detailní pohled na mnicha Řádu B’marr, tzv. „mozky v nádobách“, které lze vidět již v Návratu Jediho (1983). Členové tohoto řádu se vzdávají svých fyzických těl, aby se stali droidy bez pocitů se schopností žít prodloužený život jako pouhopouhý mozek. Byli původními obyvateli chrámu, který se stal Jabbovým palácem. (Veskoslav)
  • Během pronásledování speederů jsou vidět následující typy droidů: protokolární droid, astromech (R2) jednotka táhnoucí vozík, pit droid, několik myších droidů a droid ES-PSA Rickshaw. (LUKICKK)
  • Obraz, který zničí jeden ze speedrů během honičky, je tzv. koncept art od dvorního tvůrce světa Star Wars Ralpha McQuarrie. (Veskoslav)