Policistka Youngová se ocitá sama v budově policejní stanice ve společnosti několika nebezpečných zločinců. Jedním z nich je nelítostný zabiják, který se do vězení schoval záměrně, a druhým podvodník, který si bude muset vybrat, na čí stranu se přidá... Zatímco policistka Valerie Youngová provádí rutinní kontroly se seržantem Duanem Mitchellem, podvodník Teddy Murretto prchá před nájemným vrahem, který ho pronásleduje a podaří se mu uniknout. Když je hlášeno ozbrojené přepadení, Youngová s Mitchellem tam jedou a Murretto schválně napadne policistku, aby byl zadržen a dopraven do vězení, kde bude, jak myslí, v bezpečí. Když je nalezeno jeho rozstřílené auto, policisté ho kontrolují a téměř do nich najede další vůz, řízený mužem předstírajícím opilost, který si říká John Doe. Je zavřený do cely naproti Murrettovi. Vyhrožuje mu a nakonec pomocí plynu, který má v tašce umístěné v oddělení zabavených věcí, způsobí požár a rozezní se alarm. Přepadne Mitchella, vezme mu zbraň, zmasakruje svého spoluvězně a chce zastřelit Murretta … Důstojník policie Huber tajně stahuje data z počítače a někomu je předává. Policistka Youngová zkoumá, proč chce Doe – ve skutečnosti Bob Viddick – Murretta zabít. Ukáže se, že za vším jsou podivné čachry v jeho poradenské službě zejména v oblasti herního průmyslu a je zapleten i do událostí kolem vraždy prokurátora Fentona. Kromě toho ukradl velkou částku peněz. Spolupráci mu nabídla i FBI, pak ale málem zemřel v autě, které vyletělo do vzduchu. Musel zmizet. Křiví poldové ho vylákali do pouště, kde došlo k přestřelce s FBI. Murretto vyvázl. Detektiv Shierová oznamuje Youngové, že je třeba Murretta přemístit. Jeho bývalá žena a syn byli zavražděni … Na policejní stanici vnikne muž jménem Anthony Lamb a postřílí dva policisty a dva záchranáře, kteří přijeli pro zraněného spoluvězně Murretta. Pak přijde na řadu Mitchell a zraněný spoluvězeň Murretta. Valerie Youngová se vrahovi pokouší postavit, je zraněná a schová se v Murrettově cele. Střela byla odražená, postřelila se sama. Psychopat Lamb přes neprůstřelné sklo vyhrožuje Viddickovi i Murrettovi. Odchází a na Valeriino volání se konečně ozve Huber. Policistka ale pozná, že lže a přešel k nepříteli. Kód k zámku do cel mu nedá. Nakonec ho hodí Teddovi a dá mu i svou zbraň... (TV Prima)

EvilPhoEniX

Joe Carnahan je fajnový režisér, má na svědomí A-Team, Mezi vlky, Boss Level, Sejmi eso i Šoféra, dokonce plánuje remake Raidu, ale Copshop mi příjde z jeho tvorby nejméně zajímavý. Celý film se odehrává na policejní stanici s minimem postav a byť je zde Butler i Grillo, tak se to chvílemi táhne, dialogy mě moc nebavily, scénař není moc nápaditý a akce je zde až v poslední půl hodince o to víc zamrzí, že ani ta nebere moc dech. Takový standardní průměr, který asi nikoho vyloženě neurazí, ale zároveň jeho vynecháním divák o moc nepříjde. Carnahan rozhodně umí lépe a snad jeho remake Raidu nebude až moc velký propadák. Příběh 3/5, Akce 3/5, Humor 1/5, Násilí 2/5, Zábavnost 3/5 Hudba 2/5, Vizuál 3/5, Atmosféra 3/5, Napětí 2/5, Emoce 1/5, Herci 3/5. 5/10. ()

tron

„Nedal si si pozor. Peklo ťa pohltilo.“ Absolútne sa mi do toho nechcelo. A pritom je to pecka. Miestami som síce ľutoval, že to nie je viac akčnejšie. Ono to naozaj klame telom a ak si myslíte, že už-už sa konečne rozpútajú krvavé 45-minútové orgie á la Prepadnutie 13. okrsku, tak veľmi rýchlo pochopíte, že to bola len krátka, symbolická a síce výborne natočená, každopádne iba akčná vsuvka, po ktorej sa dej opäť ponorí  do oceánu dialógov. Copshop stojí na postavách a na dialógoch. To by bol problém, keby... keby dialógy boli príšerné a postavy nestáli za reč. Lenže nič z toho sa našťastie nestalo. Dialógy sú občas také šupové, až som sa na dve sekundy zamyslel nad tým, či scenár nepísal Tarantino. Postavy? Báječné. Fantastický kasting! Geralda „pána Meryl Streepovú“ Butlera extra nemusím, je fajn, ale srdcovka žiadna. Tu je skvelý. Ale to všetci, vrátane Franka „najväčšieho omylu kaderníkov“ Grilla. U geniálnej Alexis Louder (Čierny panter, The Tomorrow War) dokonca úplne v pohode budem hovoriť ako o jednej z najlepších amerických filmových postáv roka. Copshop sa tvári ako pofidérne béčko a zrazu si uvedomíte, že je to veľmi zaujímavé a plné mrazivých momentov. Niekto radšej umrie, než by mal porušiť zásady a iní sú už od detstva predurčení k tomu, aby boli jednou nohou v pekle a bolo len otázkou času, kedy doňho spadnú definitívne. Mierne sa to preháňa so životnosťou postáv (no ale zas na druhej strane adrenalín je zázrak) a raz za čas mi pripadalo divné, že policajná stanica nikomu nechýba, keď sa tam môžu diať hodiny také veci. Ale to sú len symbolické vady na kráse. Inak super. Carnahan (Narkotiká, A-Team) si zase raz hanbu neurobil. A koniec? Tak brácho, ten je totálne boží. Ale na famózne koncovky je Joe expert (spomínate na Medzi vlkmi?). ()

Gilmour93

Tahle nevadská policejní stanice je přesně ta, že když se její členové dozví, že mají jet na měsíční školení, tak se dívají na noční oblohu, jak je to asi daleko. Teda až s výjimkou jedné policistky, co si nakoukala filmy s Dirty Harrym.. Nepříliš záživné rétorické cvičení se snahou přepadnout si zase okrsek a stvořit někoho s aurou pana Chigurha. Explozí násilí už jen zůstalo klišovité béčko, ve kterém Carnahanův atraktivní styl bojuje se scénářem a v patetických zpomalených záběrech s rychlostí digitálních plamenů. Co se týká castingu, prohodil bych Grilla s Hussem a pustil k nebi balónky.. ()

genetique

Jediné, čo je horšie ako napísaný scenár, je zle napísaný scenár, ktorý si myslí, že je chytrý. Jedinou možnou záchranou je, že film si môžu aspoň poslednú polhodinu vychutnať fanúšikovia akcie. To je ale žalostne málo, najmä ak sa pozrieme na stoličku režiséra, očakával som oveľa viac. Ak vám teda ide o akciu, tak budete musieť strpieť hodinu nepríčetne nudných dialógov v prostredí jednej prachom zapadnutej policajnej stanice. Ak vám to stojí za to, dočkáte sa konečne pár solídnych akčných scén, celkom fajn zvratov a dobrej kamery. To je asi tak všetko. Veľká škoda premrhaného potenciálu takmer z každého uhla pohľadu. 55%. ()

Eliott

Jelikož jméno režiséra stále nemám v živé paměti, původně tento film představoval jediné lákadlo ve formě charismatického dua Butlera s Grillem v hlavních rolích. První polovina byla vynikající a velice jsem si užíval  atmosféru, přičemž se v příběhu odehrával jeden zvrat za druhým. Nicméně celé úsilí pohřbila finální třetina, jež na mě absolutně nepůsobila. Atmosféra byla náhle pryč, souboje nudné a černá představitelka policistky nezastavitelná i nesmrtelná. Následné rozpletení zápletky vyznělo malinko lacině a ve scéně, kdy už hlavní hrdina leží poražený na zemi a v poslední sekundě dvakrát úplně stejně zachráněn jsem náhle netušil, jestli se tomu mám vysmát a nebo zuřit. I když to vypadalo tak skvěle, nezadařilo se ani na průměr, který od Carnahana  očekávám (raději to jméno napíšu, ať si to konečně zapamatuju). 55% PS: Co měl sakra znamenat ten závěr se sanitkou?... ()

3DD!3

Zvláštní konverzační thriller s až absurdním několikanasobným koncem. Vnučka nacisty proti několika nejednoznačným sviním... Carnahan jako by skládal zvrácenou poctu Carpenterovu Přepadení 13tého okrsku. Buttler vynikající, Grillo malinko mimo svou komfortní polohu a boží Toby Huss jako zvrácený psychopat s balónky Antony Lamb. Má to své momenty, ale celkově to na víc než lepší průměr nemá. ()

Spiker01

Já věděl, že to ten Carnahan v sobě furt má. Od začátku mě svou stylovou režií lapil do hrsti a takřka do konce filmu nepustil. Jednoduchý, dalo by se říci skoro komorní, námět pomocí dokonale zvolených herců (Frank Grillo už by měl hrát jen s dlouhýma vlasama a Butler jít do něj!) přetavil v přesně padnoucí akčňák, který mě po delší době zase pořádně strhnul a to jsem vůbec nic nečekal. To průměrné hodnocení je vyloženě výsměch. Pokud máte rádi takové ty žánrovky z let minulých typu Přepadení 13 okrsku, rozhodně to zkuste. PS : Ještě jednu třešničku jsem si nechal na konec a tou je Alexis Louder, jíž jsem tu policajtku bez ostychu děsně žral. ()

castor

Pro někoho má Joe Carnahan skvělý režijní tah, fanoušky si získal svými akčními výplachy A-Team nebo Sejmi eso postavenými na vizuálních kejklích. Mě rozhodně ne. Mnozí řvali, že je nutné ho nepodceňovat. Myslím ale, že už měl dost času dokázat, že si na place a pak i ve střižně (ne)umí zjednat pořádek. Tady nicméně ubral na nespoutané akci s překračováním zdravé míry a vsadil víc na atmosféru a postavy. Hodně se mluví, ale své momenty to má. A co se týče postav, tak kromě úderného dua z policejní cely (Gerard Butler a Frank Grillo) je tu zvrácený vraždící hubeňour s balónky Toby Huss. A vlastně i policajtka Alexis Louder mi docela sedla (rozuměj nevadila). Užvaněný scénář je nicméně (s)jetý jak zimní pneumatiky, což strhává ve výsledku dost bodů. Finálové jedna proti jednomu mě bavilo. ()

Davies182

Stačí se jen prokousat první ležérnější polovinou, která rozdá karty všem těm pološíleným postavám, a pak už se jen kochat, jak moc špinavou hru s nimi Carnahan znovu rozehraje. Tyhle přímočaré akčňáky, to je prostě láska. ()

Xmilden

Jeden z novodobých mistrů akčního řemesla Joe Carnahan i nadále drží zásadu, že po lepším snímku (Boss Level) následuje malinko slabší kousek. Akční prostředí tentokráte nacházíme na policejní stanici v Nevadě, kam se za každou cenu snaží dostat dva mazaní kriminálníci, kterým byste dobré úmysly vskutku nehádali. Když na stejnou stanici zavítá jeden pošahaný nájemný vrah je o zábavnou zápletku postaráno. Butler zase jednou dává vzpomenout, na své lepší časy. Oproti tomu Frank Grillo působí hodně nenápadným dojmem. Má to švih, má to zápletku, má to zajímavé postavy. Více z tématu zřejmě vytřískat ani nešlo. 60% ()

kingik

Gerard Butler a Frank Grillo stojí proti sobě v temně a krvavě zbarveném thrilleru, jehož akční a dramatické otěže třímá pevně v rukou ostřílený režisér Joe Carnahan. Místem dějiště je policejní podzemní zadržovací blok v zapadákově, kde si dostaveníčko dala spravedlivá policistka černé pleti (Alexis Louder), psychopatický nájemný zabiják (Toby Huss), zkorumpovaný policista (Ryan O´Nan) a zbytek policejního sboru. A sluší se dodat, že hlavní hvězdy filmu nejsou zrovna žádní svatoušci - Butler je nájemný vrah a Grillo je zloděj a podvodník. Carnahan od Mistrovské úrovně neztratil pel originality a zůstal ve formě, takže naznal, že obsah svých naplněných akčních koulí musí vystříkat, či spíše vytřískat v něčem, co nebude stát majlant. A akční kvalita bude zachována v podobě krvavých průstřelů, hlášek od vévodícího psychopata a pozvolna se rozbíhající dynamiky. Plusem je také zajímavě zvolené a skvěle fungující prostředí, kde se děje vše podstatné. Grillo, který má netradičně hřívu až po ramena, Butlera převyšuje ve své charismatické auře, ten tolik prostoru nedostane, ale nakonec jsme rádi, že ho vidíme v akční poloze třímat neochvějně střelnou zbraň. Oba hvězdní pánové na film přispěli i produkčně. Výsledkem jsou precizně odvedené akční a dramatické hrátky, co spolehlivě zabaví milovníky dobrých akčních thrillerů. 10/10 ()

Anderton

Od istého momentu nonstop bodycount na policajnej stanici. Nič viac, nič menej. O čo komu ide, vám bude zrejme úplne jedno, a aj to, kto zostane nažive. Inými slovami je to pomerne monotónne, neustála streľba nemá extra čím prekvapiť, potešia samozrejme herci. Butler, Grillo a Louder to skvele tiahnu, len toho Grilla s dlhými vlasmi možno ani nespoznáte. Každopádne po modernom hravom Boss Level ide skôr o poctu osemdesiatkovým priamočiarym akčňákom. ()

SeBig

Přepadení 13 okrsku v ohodně horší, béčkovější variaci s debilní herečkou a Bulterem s Grillem, kterým se potápí kariéra jak titanic. Ten cringe konec tomu nasadil korunu. ()

korbitch22

Ještě sem neviděl Boss Level, ale prozatím jednoznačně nejslabší Carnahan. Je to ukecané jako Tarantino, ale postrádá to nápady na nějaké zvraty, obsazení je mizerné, dokonce ani Butler toho moc nepředvede a v hlavní roli samozřejmě nesmí chybět transgender banánek v čokoládě. Policajti jsou všichni do jednoho neuvěřitelně retardovaní a když udělá na konci Butler tu zoufalou chybu, už jsem nevěřil svým očím. A s tou sanitkou to mělo znamenat co? 3* jsou zcela milosrdné, že to mělo své momenty i hlášky a více méně jsem se nenudil, ale skoro se mi nechce věřit, že tohle fakt napsal sám velký Joe. Meh.50%. ()

Chrustyn

Carnaham umí natočit hezky vypadají obrázky, ale má velký problém natočit celovečerní film. Tentokrát se odkazuje na zapomenutou klasiku Johna Carpentera o útoku na policejní stanici a opět si libuje v podivných a silně nesympatických postavách. Jednotlivé scény (zvláště ty akční) dokáží zaujmout a vytáhnout diváka z letargie při sledování předchozího dění, ale je jich moc málo na to, aby si z nich dokázal poskládat nadprůměrný film. 50% ()

Marze

Tohle becko ma energii, vizualni stylistickou modu, hudbu a krvavou zapletku kriminalnich filmu 70.let s prichuti americkych westernu. Jsou zde pasaze, ktere funguji velni dobre. Urcite ovlivnene Tarantinem. ()

Arsenal83

Film so solídnou akciou, ale aj mnohými zdĺhavými dialógmi, a to podľa mňa šlo na úkor príbehu. Scéna za scénou nedávajú vždy zmysel, niektoré sú dokonca zbytočné. Na Gerarda Butlera slabý kúsok, hoci ten podal ako vždy obstojný výkon. Mnoho scén je prehnane tmavých a tempo pokulháva. ()

anderson

Po celú stopáž filmu som sa nielen nenudil, ale vravel som si, že konečne po dlhých rokoch vidím životaschopnú reminiscenciu na všetky tie policajno-kriminálne gangsterky rokov 90-tych (Phoenix, What to do in Denver, Liar etc.) a už už som sa hotoval udeliť plnú paľbu. A to nehovorím o luxusnom obsadení takmer každého šteku. A potom príde záverečná päťminútovka, ktorá celú dovtedajšiu snahu absolútne zhodila. Fakt nechápem. Za 3 cool Butlerov (a z milosti jedného Huss "smajliho"). Škoda. (24.9.2023) ()

Xeelee

Strašně překombinovaný, spousta stupidních postav, co hned umřou, skvěle zahraný psychopat a fajn jediná přemýšlející policajtka v hlavní roli. Taková odpočinková řežba, kde se nedá moc přemýšlet nad dějem, motivacemi postav a tak vůbec... ()

Necrotongue

Jako akčňák na líné odpoledne se to dá, klidně u toho stihnete i drobné domácí práce, jelikož film neklade na diváka velké nároky. Po celou dobu jsem měl neodbytný pocit, že se snímek snaží vypadat, jako že stojí za víc, ale Potěmkin by k tomu jistě řekl své. Takže všechny ty rádoby inteligentní a cool dialogy byly vlastně o ničem, tvůrci se velice snažili o úžasné zvraty, ale nepřekvapili opravdu ničím a celá záležitost se tak neměla jak vymanit z šedivé průměrnosti. Každopádně jsem si z filmu odnesl poučení: "Když neumíš střílet, neinvestuj do revolveru, kup si radši brokovnici. Nejlépe poloautomat." Druhým bonusem bylo to, že jsem se naučil rozpoznat rozdíl mezi profesionálním zabijákem a psychopatem. 3*- ()