The Ultimate Playlist of Noise

silentname

"The Ultimate Playlist Of Noise" alebo ukážka, ako vyzerajú filmy, ktoré sú robené pre mňa. Nebránim sa to priznať, týmto príjemným road trip drámam akosi nikdy neviem odolať a najmä keď tu máme ešte aj zápletku, kde náš hlavný hrdina chce urobiť poslednú cestu a nejaký posledný projekt predtým, než sa v jeho živote nadobro zmení. A v prípade tohto filmu ide o to, že stratí sluch. Film má podľa mňa dobré tempo, má skvelé postavy, má niekoľko vtipných momentov a hlavne je príjemný a srdečný. Veľmi sa mi páči priateľstvo medzi Marcusom a Wandou a záver filmu má niekoľko skutočne silných a dobre spracovaných momentov. A film sa nebráni ani nejakým dobrým fórom, ktoré vedia pobaviť. Možno by vo filme potešilo akurát viacero prekvapení. A netvrdím, že sa nedočkáme aspoň nejakých momentov, no je škoda, že vedú potom len ku klišé. Ale pri sledovaní ma to nijako výrazne neotravovalo. Najmä preto, že postavy sú sympatické, príbeh má nápad a ide s ním správnymi chodníkmi a atmosféra je príjemne uvoľnená. Som rád, že som film videl a podľa toho ho aj ocením. Hodnotenie: B+ ()