Night Stalker: Hon na sériového vraha

Ďábel ve Městě andělů (E01)

(epizóda)
  • USA Devil in the City of Angels

Policie si neví rady se sérií vražd, znásilnění a únosů. Detektivové Gil Carrillo a Frank Salerno ale spojí síly a začnou mezi jednotlivými případy hledat souvislosti. (Netflix)

oasismanik

Uvodná predstavovačka a zoznamovačka a policajná dvojka, ktorá vyzerá presne ako vystrihnutá z random kriminálky v 80. rokoch. O prípade neviem nič, tak už to dopozerám, ale úvodná časť ma veľmi nenadchla ani nezaujala, ba skôr nudila. ()

Frajer42

Po zhlédnutí prvního dílu mám poněkud rozporuplné pocity. Psychouš, jehož běsnění sledujeme je naprosto prvotřídní magor, který se neštítí prakticky ničeho. Snad jen děti po znásilnění ušetří a vrátí zpátky rodičům. Bohužel mám místy pocit, že více než o tom psychopatovi je to o jakémsi tlustém Mexičanovi, který na tomto případu kdysi pracoval. Tlusťoch nám vypráví o svém životě prakticky od početí, přes všechny životní milníky, kterých kdy dosáhl, až k tomu, jak se dostal k případu. Za sebe mohu říct, že mě jeho život absolutně nezajímá a byl bych mnohem raději, kdyby byl čas investovaný do psychopata. Jinak to má Netflix zpracované fakt hezky. [70 %] ()

ahateye

Nečekejte nějaké psychologizování a lá Mindhunter, ale spíš z větší části díl, kde dva starší přitloustlí poldové povídají v baru svou oblíbenou nesčetněkrát jimi omletou pracovní historku se sem tam vloženými fotkami z míst činů a atmosférickými záběry ()