V zaprášeném jihozápadě USA došlo ke znásilnění mladé dívky a ze zločinu je obviněn místní Indián. Když je poté zavražděn jeho bratr, rozhodne se spolu s ostatními Indiány postavit se naštvanému davu a začne chystat pomstu. (Karlos80)

Karlos80

Americký dělník / family man Camper John se za pomoci rodiny a svých přátel, snaží očistit své jméno a svou čest z křivého obvinění ze znásilnění bílé dívky. Dívčin nevlastní otec podněcuje obyvatele města potrestat Indiána - zakrýt skutečnost, že za zločinem stojí...více nebudu prozrazovat. "Camper John" je pěkný starý "indian revenge" příběh s dobrými hereckými výkony (především pak exploitation veterán William Smith v hlavní se zde vytáhl) a se silným smyslem pro stimulaci. Film je pěkně špinavý a syrový, tam je dobrá akce (pěstní souboje, rvačky, honičky, přestřelky) a nechybí i patřičné násilí pro tento druh filmu tzv Indiansploitation. Filmu a jeho atmosféře též napomáhá perfektně hodící se hudba (krásná titulní melodie) a prostředí prašného městečka někde na jihozápadě Států. Stojí za zvědavost a pozornost. ()

Martin741

Reziser Sean MacGregor mi nic nehovori a to prehlad v reziseroch mam slusny. Tazko sa hladaju slova k tomuto akcnaku, o western nejde ani nahodou - ten bol v 80s uz definitivne mrtvy, hlavne po westernovej inflacii zo 60. rokov. Karel Chrocht podo mnou zase vypisuje ze brojlery, teda pardon, spoilery. Karel tu cosi mele o Indiansploitation - tak to mne teda hovori uplne hovno. Viem, co je sleazy, Polizzioteschi, eurokrimi a eurospy filmy. dalej viem o nazisploitattion, carsploitation, explo - a hixploitation su v hororovych kruhoch uz notoricky zname. Ale fakt som este nevidel ani jeden indiansploitation. Zevraj toto je ten zaner. Hm, silne pochybujem. Kazdopadne namet ako hovori oficialny text distributora je slusny na film. O tom bez debaty. Nechybaju aj akcnejsie sceny, akurat herci mi jaxi nic nehovoria, musim pozriet tie mena a co presne natocili. 70 % ()