Star Wars: Vízie - Season 1 (2021) (séria)

Dvojičky (S01E03)

(epizóda)
  • Česko Dvojčata (viac)

Utajované dvojčatá stvorené temnou stranou bojujú na palube masívneho Star Destroyera, keď jedno z nich ukradne mocnú zbraň. Počas ich epického boja urobia rozhodnutia, ktoré naveky zmenia ich osudy. (Disney+)

KukulienkaHO

Čo to malo kurva akože byť?! To si z nás asi len niekto robí srandu, nie? No asi nie. Dýchať vo vesmíre, gravitácia vo vesmíre, vlasy vejú vo vesmíre... normálne až tatranský vzduch cítiť vo vesmíre. A čo to malo znamenať s tým hyperpriestorom?!? On si v pohode odletí na kapote X-wingu... A tie svetelné biče?! Čo mali prosím pekne znamenať tie špeciálne obleky? Aký význam vlastne mali? Ja fakt nerozumiem, ako si niekto mohol myslieť, že s tým bude niekto ok? A o spokojnosti ani nevravím... 1* za tú tému o prerode na svetlú stranu. P.S.: Keby je to kánon, no mňa by namieste vystrelo... ()

Sharpooter

O bože můj, co jsem komu udělal. Tento díl popírá všechny fyzikální zákony. Vždyť oni tam dýchají ve vesmíru! A skáčou ve vesmíru! A vůbec. COO?? Vidím zde jedinou kladnou věc. A to je ta, že tady se NEZPÍVALO! Jupíí. Třeba další díly nebudou takový odpad. Takhle prznit Star Wars. To se nedělá a mělo by to být nelegální. Příběh hrozný. Postavy nesympatické. Boj na styl crazy anime / uděláme to mega chaotický a ono to nějak dopadne. Víc k tomu už ani snad napsat nejde. Podívejte se a udělejte si vlastní názor. Za mě je to horší jak devátý díl a to jsem si myslel, že nic horšího už vzniknout nemůže. 2/10 ()

Tom_Lachtan

Fan-art na tripu, kde nechybí tuna klasických SW hlášek a vše co tu je, jsou klasické star wars krát dva a všechno je tak přes hranu, že je to vlastně super a nevadí mi nelogičnosti ve fyzice, kdy je evidentně úplně v pohodě dýchat ve volném prostoru kosmírném, ani přítomnost zbraně schopné ničit planety, což jsme v sérii viděli asi jen osmtisícšestrkát. Animace je ucházející, akce slabší, ale celkové vyznění až překvapivě zábavné a positivní. ()

JohnCZ

Dějově slabé a navíc zákony fikčního světa popírající. Koho zvedla ze židle Leia jako Mary Poppins plachtící vakuem v nové trilogii, ať na tohle raději nekouká nebo mu rupne žilka lol. ()

Juraxin

Ide o jeden z menej dobrých dielov, ktorý niektorých pasáž pôsobí až nelogicky. Ako napríklad hlavný protagonista dokáže dýchať vo vesmíre bez dýchacej masky a nájdete tu o mnoho viac nelogických súvislosti. Okrem toho má diel celkom rýchle tempo a akcia je skvelá. Tuná by som rad poukázal svoj názor ak máte radi akčné nelogické príbehy a nepotrpíte si na viac rozpracovanom príbehu the twins vás  môže zaujať a je to skvela voľba ako si spríjemniť rušných 15 minút v dni. Preto by som ja udelil dielu 4/10. ()

• Tato epizoda byla animována japonským studiem „Studio Trigger“. (Shr1nK)
  • Zvukové efekty svetelných „mečov“, ktoré používa Am, boli vytvorené kombináciou zvukov svetelných mečov Generála Grievousa a nestabilného meča Kylo Rena. (ČSFD)