Star Wars: Vízie

• Česko Star Wars: Vize (viac)
USA / Japonsko / Španielsko / Veľká Británia / India / Írsko / Južná Afrika / Južná Kórea / Francúzsko, (2021–2023), 5 h 3 min (Minutáž: 13–22 min)

Kamera:

Takaši Aoki

Alison Brie, Anna Cathcart, Kyle Chandler, Jamie Chung, Jordan Fisher, Karen Fukuhara, Kimiko Glenn, Henry Golding, Joseph Gordon-Levitt, David Harbour (viac)

Táto antológia krátkych animovaných filmov z celého sveta oslavuje svet Star Wars jedinečnými objektívmi rozmanitých kultúr. (Disney+)

Recenzie používateľa wistar k tomuto seriálu (10)

Star Wars: Vízie (2021)

čekal jsem zajímavou ukázku japonské kultury ve star wars a fajn příběhy, ALE to se přelilo do jedné epizody se zajdoholkou. A i epizody, kde jsem čekal, že se taková témata objeví (Village Bride) byly promarněny, tím, že tam byli nacpaní zbyteční Jediové. 6/10-celkem fajn, ale čekal jsem víc experimentů ()

Duel (2021) (S01E01)

velmi silné 4 hvězdy! úžasný kreativní vizuál, místy by se sice mohlo zlepšit tempo a závěrečný souboj by mohl lépe skončit. ()

Tatooinska rapsódia (2021) (S01E02)

Jako takový star wars dětský muzikál to funguje ()

Dvojičky (2021) (S01E03)

Postavy i příběh nic moc.  zmatený souboj ve vesmíru bez přileb?? lepší 2 hvězdy ()

Dedinská nevesta (2021) (S01E04)

Pěkná animace, ale na star wars miluji a od této epizody jsem čekal, že nám ukáže novou planetu a zvířata. A opět jsou tu Jediové a opět je to zasazené v době impéria. ()

Deviaty Jedi (2021) (S01E05)

velmi povedená zábavná epizoda kam ty jediové i pěkně pasují ()

T0-B1 (2021) (S01E06)

Za mě to je taková pěkně roztomiloučká hezky animovaná epizodka s cute robůtkem (to že je jedi mě zas tolik netrápí, když to není kánon). Problém mám s koncem a zvuky posledního souboje a taky Jediové jsou tu zbyteční. Proč to není jen o robůtkovi a proč tam cpou inkvizitory?? ()

Starec (2021) (S01E07)

akce pěkná až na vyvrcholení a příběh ok, animace hezká a celé to příjemně odsýpalo ()

Lop a Ochō (2021) (S01E08)

pěkně načrtnutý svět i postavy jenž konečně fungují, bože to mohla být skvělá epizoda, kdyby se zase nezačalo bojovat se světelnými meči. I konec je takový nijaký ()

Akakiri (2021) (S01E09)

nudný kraťas s OK vizuálem, jenž se snaží o drama a zoufale mu to nejde. I konec je neuzavřený a odfláklý. ()

Odhalila desátá epizoda Star Wars svůj název?

Odhalila desátá epizoda Star Wars svůj název?

05.11.2023