Star Wars: Vízie

• Česko Star Wars: Vize (viac)
USA / Japonsko / Španielsko / Veľká Británia / India / Írsko / Južná Afrika / Južná Kórea / Francúzsko, (2021–2023), 5 h 3 min (Minutáž: 13–22 min)

Kamera:

Takaši Aoki

Alison Brie, Anna Cathcart, Kyle Chandler, Jamie Chung, Jordan Fisher, Karen Fukuhara, Kimiko Glenn, Henry Golding, Joseph Gordon-Levitt, David Harbour (viac)

Táto antológia krátkych animovaných filmov z celého sveta oslavuje svet Star Wars jedinečnými objektívmi rozmanitých kultúr. (Disney+)

Recenzie používateľa Sharpooter k tomuto seriálu (4)

Duel (2021) (S01E01)

První díl je absolutní masterpiece. Až je neuvěřitelné jak skvělá atmosféra se dá navodit během necelých třinácti minut. Příběh je jednoduchý a mě osobně bavil. Animace velmi originální. Černobílá velmi pomáhá navodit atmosféru. Celkově se jedná o kraťoučkou jednohubku, která určitě neurazí, ale právě naopak velmi překvapí. Postavy byly vytvořeny dobře. Jsem opravdu rád, že kašlali na budování nějakého hlubšího příběhu a vysvětlování toho kdo je kdo a že nám spíše místo toho dali prostor pro fantasii. Neviděl jsem zde žádnou chybku (taky možná proto, že za 13 minut ani žádná nešla najít). Tento díl rozhodně doporučuji a jen doufám, že v této sérii ještě najdu alespoň srovnatelně dobrý díl jako byl tento. 10/10 ()

Tatooinska rapsódia (2021) (S01E02) odpad!

Tohohle toho jsem se bál. Tím, že každý díl dělal někdo jiný, tak jsem se bál, že kvalita bude extrémně skoková a měl jsem pravdu. Taková degradace kvality od pěti hvězdičkového dílu k odpadnímu je k pláči. Tohle není Star Wars!!! Co jsem to právě viděl?! Po zhlédnutí mám chuť si vydlabat oči. Vždyť polovina dílu je nějaká písnička. Kdybych byl alespoň fanoušek rocku, ale takhle to už vůbec neocením. Jde vidět, že epizoda míří pouze na několik procent fanoušků Star Wars. Upřímně jsem rád, že se jedná jenom o legendy, protože kdyby to byl kánon, tak by Jabba v mých očích upadl hluboko do Sarlaccovy jámy. Prostě Jabba chce někoho popravit, ten někdo mu zazpívá, dav jásá a Jabba ho nechá jít. To je celý. Dobrou noc. 0/10 ()

Dvojičky (2021) (S01E03)

O bože můj, co jsem komu udělal. Tento díl popírá všechny fyzikální zákony. Vždyť oni tam dýchají ve vesmíru! A skáčou ve vesmíru! A vůbec. COO?? Vidím zde jedinou kladnou věc. A to je ta, že tady se NEZPÍVALO! Jupíí. Třeba další díly nebudou takový odpad. Takhle prznit Star Wars. To se nedělá a mělo by to být nelegální. Příběh hrozný. Postavy nesympatické. Boj na styl crazy anime / uděláme to mega chaotický a ono to nějak dopadne. Víc k tomu už ani snad napsat nejde. Podívejte se a udělejte si vlastní názor. Za mě je to horší jak devátý díl a to jsem si myslel, že nic horšího už vzniknout nemůže. 2/10 ()

Deviaty Jedi (2021) (S01E05)

Nějak takhle bych si představoval každý díl. Příběh je jednoduchý a zároveň velmi zábavný. Akce je úžasná. Kam se hrabe třetí díl... Ale co se mi na této epizodě líbilo nejvíce byla ta atmosféra, která byla prostě luxusní. Atmosféra, kterou dokázali navodit díky převratu uprostřed dílu, kdy jsem měl husí kůži. Rád bych viděl pokračování. 10/10 ()

Odhalila desátá epizoda Star Wars svůj název?

Odhalila desátá epizoda Star Wars svůj název?

05.11.2023