Star Wars: Vízie

• Česko Star Wars: Vize (viac)
USA / Japonsko / Španielsko / Veľká Británia / India / Írsko / Južná Afrika / Južná Kórea / Francúzsko, (2021–2023), 5 h 3 min (Minutáž: 13–22 min)

Kamera:

Takaši Aoki

Alison Brie, Anna Cathcart, Kyle Chandler, Jamie Chung, Jordan Fisher, Karen Fukuhara, Kimiko Glenn, Henry Golding, Joseph Gordon-Levitt, David Harbour (viac)

Táto antológia krátkych animovaných filmov z celého sveta oslavuje svet Star Wars jedinečnými objektívmi rozmanitých kultúr. (Disney+)

Recenzie používateľa SpaceOdyseus k tomuto seriálu (13)

Duel (2021) (S01E01)

Tohle jsou moje Star Wars. ()

Dvojičky (2021) (S01E03)

Tak presne tento styl anime me nebavi. Ale alespon tu nebyly zadne debilni pisnicky. ()

Dedinská nevesta (2021) (S01E04)

Stokrat videny pribeh v osklivem anime kabatku? Ne, diky. ()

Sithka (2023) (S02E01)

Dejte Filonimu na chvili volno a nechte tyhle lidi produkovat dalsi SW serial, prosim. Nebo jeste lepe nechte je udelat celovecerak! ()

Škrekobesy (2023) (S02E02)

Tak i moje oblibene animacni studio dostalo sanci udelat si vlastni SW. A bylo to moc hezke. ()

Vo hviezdach (2023) (S02E03)

Krasne animovano. ()

Som tvoja matka (2023) (S02E04)

Tak i Aardman studio si udelalo vlastni Hvezdnou Valku a bylo to presne takove, jak bych od nich cekal. ()

Cesta k temnej hlave (2023) (S02E05)

Tohle bylo spravne mytologicke, ze jsem i ty YA temata rad prehlednul. ()

Golackí banditi (2023) (S02E07)

Prijde mi, ze podobnych storek jsem v SW videli uz desitky. ()

Jama (2023) (S02E08)

Tohle byl tedy hloupy dil, ani se na nej hezky nekoukalo. ()

Aauina pieseň (2023) (S02E09)

Kouka se na to moc hezky, ale uz me unavuje sledovat holku, ktera v sobe obevi silu, aby zachranila den. ()

Odhalila desátá epizoda Star Wars svůj název?

Odhalila desátá epizoda Star Wars svůj název?

05.11.2023