Star Wars: Vízie - Season 1 (2021) (séria)

Tatooinska rapsódia (S01E02)

(epizóda)
  • Česko Tatooinská rapsodie (viac)

Nesúrodá kapela s veľkými snami sa musí spojiť, aby zachránila svojho člena z pazúrov Jabbu Hutta a Bobbu Fetta. (Disney+)

Aurus

Tenhle díl je sice horší  než ten minulý ale katastrofa to není . Animace je hezká ale na první díl nemá,postavy jsou sympatičtější a příběh je dobrý. Akce tu taky je a ta je taky dobrá! Za mě 6/10. ()

Tom_Lachtan

Ono to vlastně není špatné, je to celkem zábava a kdyby to bylo nějaké anonymní scifi prostředí, asi by to fungovalo o řádný kus lépe, jenže se celé vyznění hrozně bije se star wars světem a hrozně to k němu nesedí a dohromady to moc nefunguje a hutt hrající na baskytaru v J-pop-rock kapele je sice zábavný, ale  zoufale se, stejně jako hudba, co hrají, nehodí k prostředí předaleké galaxie. A teď si jdu pustit cantina band. ()

Scalpelexis

Cítil jsem se jak zklamaná a memlá Amidala, když cápek při kontrole světelného meče odvětil, že to je jen mikrofón a mně úsměv začal antiklimaticky opadávat: "On to ale je světelný meč, že? On to ale je světelný meč, že?!" ()

Sharpooter odpad!

Tohohle toho jsem se bál. Tím, že každý díl dělal někdo jiný, tak jsem se bál, že kvalita bude extrémně skoková a měl jsem pravdu. Taková degradace kvality od pěti hvězdičkového dílu k odpadnímu je k pláči. Tohle není Star Wars!!! Co jsem to právě viděl?! Po zhlédnutí mám chuť si vydlabat oči. Vždyť polovina dílu je nějaká písnička. Kdybych byl alespoň fanoušek rocku, ale takhle to už vůbec neocením. Jde vidět, že epizoda míří pouze na několik procent fanoušků Star Wars. Upřímně jsem rád, že se jedná jenom o legendy, protože kdyby to byl kánon, tak by Jabba v mých očích upadl hluboko do Sarlaccovy jámy. Prostě Jabba chce někoho popravit, ten někdo mu zazpívá, dav jásá a Jabba ho nechá jít. To je celý. Dobrou noc. 0/10 ()

Juraxin

Ide o môj najobľúbenejší diel, páči sa mi že ide o jednoduchý okupujúci príbeh o padavanovi, ktorý prežil rozkaz 66 a osud ho zviedol s rokovou skupinou, ktorou sa snaží odohrať jeden koncert, ale nedarí sa im to z rôznych dôvodov. Tato myšlienka nám poukazuje úplne nový typ príbehu ktorý sme vo svete star wars ešte nevideli. Pôsobí novo a originálne. A povedal by som že hneď od chvíle si obľúbite úplne všetky postavy. A na zaver by som tu rad podotknú kreatívnu myšlienku režiséra Taku Kimura ,ktorý nám ukazuje niečo nezvyčajne vo svete star wars z môjho pohľadu ako je vlastne finále kde hlavný protagonista nemôže použiť svetelný meč aby všetkých posekal a mávnutím svetelným mečom všetko vyriešil. A preto mi pri finále  horelo srdce spokojnosťou a nadšením preto by som príbehu udelil ()

Stingray

To je zhmotnění mý noční můry! SW pro dětičky v tomhle stylu! V rámci tohohle projektu, si to ale Odpad nezaslouží. Ale vidět něco takovýho jako plnohodnotnou část SW bych si vypíchl oči. ()