Star Wars: Vize

Tatooine Rhapsody (E02)

(epizóda)
  • Japonsko Tatooine Rhapsody (viac)

Behom neľahkých časov pod nadvládou Impéria pôsobí v galaxii jedna rocková kapela, ktorej členom je aj bývalý Jedi menom Jay. Keď ako Padawan ušiel pred bojom, narazil na Hutta menom Gee, ktorý mu ponúkol možnosť hrať v kapele a on ju prijal. Teraz sú veľmi úspešní, avšak o Gea sa začal zaujímať jeho príbuzný Jabba a hodlá ho potrestať smrťou za to, že sa nepridal do rodinného zločineckého syndikátu... (rasistik)

Tom_Lachtan

všetky recenzie užívateľa (k tomuto seriálu)

Ono to vlastně není špatné, je to celkem zábava a kdyby to bylo nějaké anonymní scifi prostředí, asi by to fungovalo o řádný kus lépe, jenže se celé vyznění hrozně bije se star wars světem a hrozně to k němu nesedí a dohromady to moc nefunguje a hutt hrající na baskytaru v J-pop-rock kapele je sice zábavný, ale  zoufale se, stejně jako hudba, co hrají, nehodí k prostředí předaleké galaxie. A teď si jdu pustit cantina band. ()

Scalpelexis

všetky recenzie užívateľa (k tomuto seriálu)

Cítil jsem se jak zklamaná a memlá Amidala, když cápek při kontrole světelného meče odvětil, že to je jen mikrofón a mně úsměv začal antiklimaticky opadávat: "On to ale je světelný meč, že? On to ale je světelný meč, že?!" ()

rasistik

všetky recenzie užívateľa (k tomuto seriálu)

Tak ako bola prvá epizóda zvláštna v pozitívnom zmysle, tak je táto zvláštna v tom negatívnom. Musím uznať, že originálnejšiu kombináciu než Rock a Jedi si viem len ťažko predstaviť, ale to ešte neznamená, že je dobrý nápad natočiť to. Pôsobí to proste divne a tá scéna keď si prerobí meč na mikrofón, to je proste niečo, na čo som len neveriacky čumel. ()

Sharpooter odpad!

všetky recenzie užívateľa (k tomuto seriálu)

Tohohle toho jsem se bál. Tím, že každý díl dělal někdo jiný, tak jsem se bál, že kvalita bude extrémně skoková a měl jsem pravdu. Taková degradace kvality od pěti hvězdičkového dílu k odpadnímu je k pláči. Tohle není Star Wars!!! Co jsem to právě viděl?! Po zhlédnutí mám chuť si vydlabat oči. Vždyť polovina dílu je nějaká písnička. Kdybych byl alespoň fanoušek rocku, ale takhle to už vůbec neocením. Jde vidět, že epizoda míří pouze na několik procent fanoušků Star Wars. Upřímně jsem rád, že se jedná jenom o legendy, protože kdyby to byl kánon, tak by Jabba v mých očích upadl hluboko do Sarlaccovy jámy. Prostě Jabba chce někoho popravit, ten někdo mu zazpívá, dav jásá a Jabba ho nechá jít. To je celý. Dobrou noc. 0/10 ()

FantaCZ

Jsem fanda rocku a proto se mi tenhle díl velmi líbil. Umím si ale představit, že pro človeka kterého tento styl hudby nezajímá to není nic moc. Každopádně to byla super jízda a za mě 8/10. ()

Aurus

všetky recenzie užívateľa (k tomuto seriálu)

Tenhle díl je sice horší  než ten minulý ale katastrofa to není . Animace je hezká ale na první díl nemá,postavy jsou sympatičtější a příběh je dobrý. Akce tu taky je a ta je taky dobrá! Za mě 7/10. ()